ANASAYFA » MEKANİK İMALAT SANAYİİ » KALDIRICI VE TAŞIYICI MAKİNELER VE MOTOR İMALİ » KÜÇÜKÇEKMECE KALDIRICI VE TAŞIYICI MAKİNELER VE MOTOR İMALİ

AKAY ASANSÖR MAKİNA VE TİCARET A.Ş .

AKAY ASANSÖR MAKİNA VE TİCARET A.Ş . İSTANBUL İlinin KÜÇÜKÇEKMECE ilçesinde bulunmaktadır. MEKANİK İMALAT SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: AKAY ASANSÖR MAKİNA VE TİCARET A.Ş .
  • Adres: BEŞYOL BİRLİK CADDESİ NO:7 SEFAKÖY KÜÇÜKÇEKMECE, İSTANBUL Turkey 0
  • Telefon:(+90) 212 24 .32. 15
  • Fax:(+21) 42 29. 0.2
  • Web Sayfası:

Faaliyet Alanları
AKAY MOTOR MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İnşaat sektörünün ciddi anlamda yeni filizlenmeye başladığı 1973 yılında Türkiye imalat sanayisinde ilk kez Asansör Redüktör ve Motoru üretmek üzere kuruldu. 4500 m² kapalı alanda üretimini sürdüren firmamız modern makina ve teçhizat ile sektörde yerini almıştır. Firmamızın üretimi; Asansör makinaları, özel Asansör motoru, fren düzeneği ve tahrik kasnağı ile teçhiz edilmiş bir sonsuz vida redüktörüdür. Brinel sertliği GG20 olan döküm dış gövdenin içinde bulunan vida-dişli grubu verimli güç iletimi sağlar. Sonsuz vida alışımlı sementasyon çeliğinden mamul olup özel sertleştirme işemi ile mukavemeti arttırılmıştır. Sonsuz vida dişlisi DIN 1075' e uygun GzCuSn 12 kalay bronzundan santrifüj döküm olarak imal edilmiştir. Tüm makinalarda sonsuz vidalar kaymalı yatarlarla yataklanmış olup sonsuz vidaya gelen eksenel kuvvetleri karşılamak üzere özel büte rulmanı kullanılmıştır. Sessiz çalışma amacıyla özel dizayn edilmiş Asansör Motorlarımız, PTC termal korumalı ve soğutma fanlı olarak her türlü işletme koşullarında üstün performans ile çalışır. Kaliteli ürünleri en iyi fiyata verebilmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Ayrıca ürün yelpazemizi arttırmak için de çalışmalar devam ediyor. Bu konuda da kalıcı olduğumuzu ve olacağımızı müşterilerimizin memnuniyetiyle anlamaktayız. Sonuç Olarak; Baslangıçta benimsediğimiz "Sonsuz Müşteri Memnuniyeti" ilkemizi uygulayabilmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. ASANSOR AKSAMI HIZDUSUREN REDUKTOR KOMPLE ASANSOR M.

Anahtar Kelimeler
, 32