ANASAYFA » EV ALETLERİ SANAYİİ » ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ VE YAN ÜRÜNLERİ İMALİ » KÜÇÜKÇEKMECEŞe ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ VE YAN ÜRÜNLERİ İMALİ

Akbrella Şemsiye A.Ş

Akbrella Şemsiye A.Ş İSTANBUL İlinin KÜÇÜKÇEKMECEŞe ilçesinde bulunmaktadır. EV ALETLERİ SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: Akbrella Şemsiye A.Ş
  • Adres: Yarımburgaz mah. Atatürk cad. No:44 Küçükçekmece İstanbui KÜÇÜKÇEKMECEŞe, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:2125464658
  • Fax:
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Akbrella A.Ş Uzun ömürlü yüksek kalitede ; ■ Cafe tipi teleskopik sistemli Havuz, Bahçe,Teras, Plajlarda güneşten korunma sistemleri üretmektedir. ■ Akbrella Avrupa ülkelerinde ürettirdiği fırınlanmış kayın ağacından mamul masa, sandalye, tabure, şezlong, sehpa benzeri ürünlerini ithal eder. ■ Akbrella Şemsiye & Bahçe şemsiyesi yüksek miktardaki stoklu Plastik masa, Plastik sandalye, Plastik şezlong, Plastik tabure, Plastik sehpa ve benzeri ürünleri toptan satışını yapar. ■ Akbrella A.Ş kendi markasına ait ürünlerin bakım ve tamiri için saha elemanlarıyla kendi yerinde hizmet verir. ■ İstanbul il içerisine her noktaya servisimiz vardır, 5.000 TL ve üzerinde alışveriş yapan tüm müşterilerimiz siparişlerini kapı teslimi ücretsiz ulaştırıyoruz, bahçe şemsiyesi siparişlerinde ürünler bedelsiz olarak arzu edilen yere kurulumu yapılır. ■ Şemsiye ve mobilya çeşitlerimizin bir çoğu depomuzda stoklu kullanıma hazır durumda bulunur.

Faaliyet Alanları
Şemsiye, Bahçe şemsiyesi, Güüneş şemsiyesi, cafe şemsiyesi, bahçe masası, Bahçe sandalyesi

Anahtar Kelimeler
Şemsiye, sandalye, masa, salıncak, 44391