ANASAYFA » TOPRAK SANAYİİ » ÇİMENTO İMALİ » MALTEPE ÇİMENTO İMALİ

Akdeniz Nakliyat

Akdeniz Nakliyat İSTANBUL İlinin MALTEPE ilçesinde bulunmaktadır. TOPRAK SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: Akdeniz Nakliyat
  • Adres: Küçükyalı Merkez Mahallesi Barbaros Hayrettin Sok No:8 A Blok K:1 D:1 Küçükyalı Merkez Mahallesi Barbaros Hayrettin Sok No:8 A Blok K:1 D:1 MALTEPE, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:02163667777
  • Fax:0216 367 66 66
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Akdeniz Nakliyat olarak diğer şirketlerden farkımız hızlı, güvenilir olmamız ve uzun yıllar deneyimimiz sayesinde eşyalarınızı taşırız. Eşyalarınız hasar almaması için özel paketleme araçlarını kullanarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımasını yaparız. Uzun yıılar olan tecrübemiz sayesinde eşyalarınız hızlı bir şekilde size teslim ederiz. İsterseniz eşyalarınızı depo alanlarımıza götürebiliriz, istediğiniz bir zaman içinde eşyalarınızı hiçbir eksik olmadan teslim ederiz. Nakliyat şirketi olarak korsan firmamız bulunmaktadır. Eşyalarınızı ucuza taşıyıp eşyanızı çalma, çatlama veya kırılma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bizim istediğimiz eşyalarınızı güvenli bir şekilde paketleyip, sigortası yapılıp ondan sonra güvenli bir şekilde nakliyesi yapılır.

Faaliyet Alanları
taşıma nakliyat evdeneve

Anahtar Kelimeler
ofis taşıma, ofis taşımacılığı, ofis taşımacılık, eşya depolama, ev eşyası depolama, şehirlerarası nakliye, 44559