ANASAYFA » ANA KİMYA SANAYİİ »

Aksu Kurye

Aksu Kurye İSTANBUL İlinin ŞİŞLİ ilçesinde bulunmaktadır. ANA KİMYA SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: Aksu Kurye
  • Adres: Halil Rıfat Paşa Mahallesi Darulaceze Caddesi Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:12 No: 1837-1839 Şişli/İSTANBUL ŞİŞLİ, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:0212 210 55 66
  • Fax:0212 210 55 86
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Aksu Kurye bir kurye organizasyonudur.Aksu Kurye piyasada yaşanan aksaklıklar ve zaman açısından yoğun İstanbul trafiğinde size zaman kazandıran bir firmadır. Biz Aksu Kurye olarak kendimizi geliştirmeyi ve müşteri memnuniyetini bir borç biliyoruz ve bunu sizlerin sayesinde kendimize ilke edindiğimizi düşünüyoruz. Aksu Kurye 2000 yılında gümrük sektörüne girip büyük başarılara imza atmıştır bu başarının yegane sebebi siz müşterilerimize aittir. Aksu Kurye, Gümrük Müşavirlikleri, Gemi Acenteleri ve Loijistik Firmalarına hizmet vermektedir. Sanayi Odası, Ticaret Odası, Tarım İl Müdürlügü, Kimyane Ölçü Ayar, Zirai Karantina, DTM, Valilik, Konsolosluk,DTS, İTKİB, İİB, İMMİB gibi resmi kurumlarda evrak takibi yapan personel barındırır siz müşterilerimizin evraklarının en iyi şekilde takibini yapıp, en süraatli şekilde ilgili gümrüğe yada siz müşterilerimize taşımasını gerçekleştirir. Arkas, MSC, CMA, CGM, Bosphorus, Maersk, China Shipping ve daha bir çok gemi acentalarında yaya kurye bulundurup ordinonuzu en kısa zamanda alıp gümrük mesai saati geçmeden ilgili kuruma maksimum hızla ulaştırır. Aksu Kurye bu hizmetle kalmayıp siz değerli müşterilerine moto kurye kiralayıp sizin emrinize sunmaktadır. Kiralanan kuryelerin maaş, SSK, yemek, yakıt, bakım, onarım gibi tüm masraflarını Aksu Kurye karşılamaktadır. Olumsuz herhangi bir durumda size yeni bir kurye stihdam edilir. Siz sadece Aksu Kuryenin personeline iş verirsiniz ve gönül rahatlığı ile işleriniz sorunsuz bi şekilde bir makina parçası gibi işler. Aksu Kurye gümrük müşavirliklerinde çalışmış konusunda uzman prezantabl takım arkadaşları barındıran bir firmadır. Aksu Kurye;İstanbul il sınırları içerisinde ve İzmit civarında da hizmet verebilmektedir.Gümrük,Demiryolu ve benzer alanlarda hizmetinizdedir.

Faaliyet Alanları
Moto Kurye Kurye Kiralama Normal Kurye Express Kurye Arabalı Kurye Gümrük Kurye Gece Kurye Acil Kurye

Anahtar Kelimeler
Moto Kurye, Kurye Kiralama, Express Kurye, Gümrük Kurye, Acil Kurye, Arabalı Kurye, 40916

kayıt hatası> kayıt hatası>