ANASAYFA » MATBAA SANAYİİ » AKÜMÜLATÖR VE PİL İMALİ » AVCILAR AKÜMÜLATÖR VE PİL İMALİ

As Özer Reklam İth.İhr.San. ve Tic.Ltd.Şti

As Özer Reklam İth.İhr.San. ve Tic.Ltd.Şti İSTANBUL İlinin AVCILAR ilçesinde bulunmaktadır. MATBAA SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: As Özer Reklam İth.İhr.San. ve Tic.Ltd.Şti
  • Adres: Merkez Mah. Burnaz Cad. No:5/C Avcılar/İST AVCILAR, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:0212 590 35 35
  • Fax:0212 676 06 65
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
ASÖZER REKLAM, 2000 yılında firmalara iletişim ve reklam ihtiyacını maksimum yarar sağlayabilecekleri projeler yapmak, geliştirmek, yönetmek ve sürekliliğini sağlamak amacı ile devamlılığı ve saygınlığı hedefleyerek hizmet vermeye başlamıştır. kuruluşundan bu yana geçen süre içerisinde sahip olduğu bilgi birikimini müşterilerine aktarması ve başarı ile uygulamaya geçirmesi ile kendisine bulunduğu sektörde sağlam bir yer edinmiştir. Müşterilerimize esnek çözümler, yapıcı hedefler, çözüm odaklı projelerde ve uygun hedef kitlelerine verilecek hizmet konusunda destek noktasında ortağınız olarak karşınızdayız. Bununla birlikte karşının ihtiyaçları doğru belirlenmesi, devamlı değişim gösteren bu ihtiyaçlara karşı çözüm bulunabilmesi için yenilikçi ve yaratıcı tasarımlar, tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Tabela sektöründen 12 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız Asözer Reklam siz değerli müşterilerimize tasarım ve dizayn sınırı olmadan istediğiniz her türlü açık hava reklam ve tabela hizmetlerini, profesyonel kadromuz ile vermekteyiz. Anadolu ve İstanbul genelinde yaptığımız bayi tabelaları hakkında bilgi almak ve seri tabela imalatı için teklif alıp bizimle irtibata geçiniz. Cephe giydirme ve tabela konularında tek elden çözüme ulaşmak tabelayı başka firmaya cephe giydirmenizi başka firmaya yaptırmadan, tek kalemde hem tabela ve totem tabelanızı hemde cephe giydirmenizi uygun fiyat avantajımız ile bize yaptırabilirsiniz. İstanbul dışı tabelacılar için kutu harf tabelayı üretip kargo ile İstanbul dışı tabela atölyelerine gönderebilmekteyiz. İstanbul dışı partner yardımı almak için tabela firmalarının ve tabelacıların bizimle irtibata geçmesini ve kutu harf tabela fiyatlarımızı öğrenmelerini ve birlikte çalışmayı arzu etmekteyiz.

Faaliyet Alanları
Tabela;ışıklıtabela;ışıksız tabela; alüminyum tabela;kutu harf tabela;alüminyum oyma tabela; pleksi kutu harf tabela; Tabela;dijital baskı;araç giydirme; trafik levhaları;iş güvenliği tabelaları; kompozit uygulama;kabartma harf;reklam; paslanmaz harf;cephe giydirme;Bayrak; filama;bez afiş;Broşür;Katalog, Poster;Afiş; Logo;Dergi;Cepli dosya;Kartvizit;pvc kart; Davetiye;Takvim;Ajanda;Sümen; Insert;matbaa reklam;promosyon;-3 Boyutlu Tasarım - Kurumsal Kimlik - Katalog Tasarımı - Broşür Tasrımı - Insert Tasarımı - Menü Tasarımı - Banner Tasarımı - Logo Tasarımı - Kartvizit Tasarımı - Cepli Dosya Tasarımı - Tabela Tasarımı - Araç Giydirme Tasarımı - Billboard Tasarımı - Basın İlanları - T-Shirt Tasarımı - Ambalaj Tasarımı - Antetli Kağıt Tasarımı - Fatura ve Matbuu Evrak Tasarımı - Etiket (Sticker) Tasarımı - Ajanda Tasarımı - Cd Kapağı & Albüm Tasarımı davetiye;kalem;çakmak;ajanda; oto kokusu;magnet;etiket;fatura;irsaliye; paslanmaz;kutu harf; neon yazı;neon tabela;yönlendirme panoları; araç kaplama;afiş;totem tabela;cam yazıları; cnc rou;renkli kayan yazı;let;led tabela; afiş çerçevesi;pano;stand;bilgilendirme;afiş; yönlendirme ve sergileme standları; broşürlük ve standları;promosyon ürünleri; stand;roll up;banner standlar; alüminyum oyma tabelalar;pleksi tabela; paslanmaz kutu harf tabela; Sac Tabela;Cam vitrin yazıları;Resimli tabela; Yol panoları;Kapı masa isimliği; fuar tanıtım ürünler;Web Tasarımı;İnteraktif CD; Kurumsal Kimlik Çalışması;ozerreklam;özer reklam;yönlendirme; sergileme standları;ozer reklam;

Anahtar Kelimeler
dijital baskı, tabela, matbaa reklam, 3 boyutlu tasarım, logo, dergi, 41051