ANASAYFA » CAM VE CAM EŞYA SANAYİİ » CAM ÜZERİNE TEZYİNAT İŞLERİ » ESENLER CAM ÜZERİNE TEZYİNAT İŞLERİ

Asel Ofis Mobilyaları ve Eğitim Araçları

Asel Ofis Mobilyaları ve Eğitim Araçları İSTANBUL İlinin ESENLER ilçesinde bulunmaktadır. CAM VE CAM EŞYA SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: Asel Ofis Mobilyaları ve Eğitim Araçları
  • Adres: Fatih Mah. Aksaray Caddesi. 223 Sokak No5/B ESENLER İSTANBUL ESENLER, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:5301195287
  • Fax:
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Firmamız 2008 yılında ofis mobilyaları üretim amacıyla kurulmuştur. 5 yıldır kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmaya çalışan Asel Ofis Mobilyaları modüler mobilya ve VIP ofis mobilyalar üreterek sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş, gerek yurt içinde, gerek yurt dışında büyük projelere imzasını atmıştır. Kurulduğumuz günden bu yana değişimi, gelişim ve yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımları günümüz teknolojisi ile üretmeyi hedefliyoruz. Firmamız, kalite, konfor, ergonomik unsurlarını ön planda tutarak, ofis makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları, aksesuarlar, sehpalar ve kuruma özel projeler ile birçok alanda üretimini sürdürmektedir. Asel Ofis Mobilyaları; her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modelde mobilyalar geliştirmektedir. Sunduğumuz ürün ve hizmetleri uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz. Türkiye ofis mobilyaları pazarında göstermiş olduğumuz başarıyı, yurt içinde de sürdürürken tüm Türkiye`ye ürünlerimizi ihraç ediyoruz.

Faaliyet Alanları
ofis mobilyaları,sinema koltukları,konferans salonu koltukları,sandalyeler,mobilya,eğitim araçları,okul sıraları,makam takımları,bekleme koltukları,çalışma koltukları,sedirler,ahşap dolaplar,makam koltukları,misafir koltukalrı,cam masa sehpalar,bar tabure,puflar,çelik dolaplar,toplantı masaları,ofis kanepeleri,masalar,bankolar,ilkokul fen laboratuarı,üniversite laboratuarı,bilgisayar laboratuarı,lise fizik laboratuarı,sahne salon perdeleri,para kasaları,ofis sehpaları,anaokulu masaları,stad

Anahtar Kelimeler
ofis mobilyaları, konferans salonları, sinema salonları, stadyum koltukları, anaokulu masaları, mobilya, 42890