ANASAYFA » ÇORAP SANAYİİ » ÇORAP İMALİ » BAYRAMPAŞA ÇORAP İMALİ

Bayrampaşa mali müşavirlik

Bayrampaşa mali müşavirlik İSTANBUL İlinin BAYRAMPAŞA ilçesinde bulunmaktadır. ÇORAP SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: Bayrampaşa mali müşavirlik
  • Adres: DEMİRKAPI CADDESİ 34030 BAYRAMPAŞA / İSTANBUL BAYRAMPAŞA, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:
  • Fax:
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
1970 Kastamonu İnebolu doğumlu olup, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünde Lisans eğitimini tamamlamıştır. 2002 yılından bugüne kadar mesleğin içinde başarılı ve sorunsuz olarak görev yapmıştır. 3568 Sayılı Meslek Yasasının öngördüğü şartları yerine getirerek, iş hayatına bağımsız Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak devam etmektedir. Gerçek ve tüzel kişilere ait teşebbüs ve işletmelerin; a) Genel kabul görmüş muhasebe prensipleri ve ilgili mevzuat hükümleri gereğince, defterlerini tutmak, bilanço, kar-zarar tablosu ve beyannameleri ile diğer belgelerini düzenlemek ve benzeri işleri yapmak. b) Muhasebe sistemlerini kurmak, geliştirmek, işletmecilik, muhasebe, finans, mali mevzuat ve bunların uygulamaları ile ilgili işlerini düzenlemek veya bu konularda müşavirlik yapmak. c) Yukarıdaki bentte yazılı konularda, belgelerine dayanılarak, inceleme, tahlil, denetim yapmak, mali tablo ve beyannamelerle ilgili konularda yazılı görüş vermek, rapor ve benzerlerini düzenlemek, tahkim, bilirkişilik ve benzeri işleri yapmak.

Faaliyet Alanları
MALİ MÜŞAVİR FİRMALARI BAYRAMPAŞA MALİ MUŞAVİRLİK ŞİRKET KURMAK GENEL MUHASEBE BAYRAMPAŞA

Anahtar Kelimeler
MALİ MÜŞAVİR FİRMALARI, MUHASEBE BAYRAMPAŞA, BAYRAMPAŞA MALİ MUŞAVİRLİK, GENEL MUHASEBE, MALİ MUŞAVİRLİK, ŞİRKET KURMAK, 45825