ANASAYFA » DÖKÜM SANAYİİ » METAL KAPLAMACILIĞI » - METAL KAPLAMACILIĞI

Çalışkan Metal Aksesuar

Çalışkan Metal Aksesuar İSTANBUL İlinin - ilçesinde bulunmaktadır. DÖKÜM SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: Çalışkan Metal Aksesuar
  • Adres: Cevat Dündar Cad. Kavacıklı İş Merkezi 15/30 Ostim/ANKARA Türkiye -, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:
  • Fax:
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
1968’ den bu yana faaliyette olan, kalite ve güven esasları ile müşteri ilişkilerini ayakta tutan; Torna işleri, zamak döküm aksesuar, pirinç döküm aksesuar, bir çok kaplama çeşiti (nikel, sarı, bakır, bakır antik, krom, gümüş, gümüş antik, gri/siyah nikel, antik, oksit, altın kaplama, bronz), özel imalatları ve markaya özel tasarımları ile müşterilerimize hizmet etmekte olan üretici bir firmayız… Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan vibrasyon, polisaj ve taşlama makinaları ile yüzey işlem hizmetleri de vermekteyiz… Ürünlerimiz; çelik kapı aksesuarları, bijuteri, ayakkabı ve çanta aksesuarları, promosyon ürünleri, kurumsal hediyelik ve tekstil aksesuarları şeklinde kullanım alanı bulmaktadır.

Faaliyet Alanları
vibrasyon, polisaj ve taşlama makinaları ile yüzey işlem hizmetleri çelik kapı aksesuarları, bijuteri, ayakkabı ve çanta aksesuarları, promosyon, kurumsal hediyelik ve tekstil aksesuarları

Anahtar Kelimeler
promosyon, metal etiket, kurumsal hediyelik, tekstil, mobilya, çanta, 43578