ANASAYFA » EV ALETLERİ SANAYİİ » ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ VE YAN ÜRÜNLERİ İMALİ » GAZİOSMANPAŞA ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ VE YAN ÜRÜNLERİ İMALİ

demirdokum kombi fiyatları

demirdokum kombi fiyatları İSTANBUL İlinin GAZİOSMANPAŞA ilçesinde bulunmaktadır. EV ALETLERİ SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: demirdokum kombi fiyatları
  • Adres: hürriyet mahallesi 264 sokak no 13a-b GAZİOSMANPAŞA, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:0212 535 00 53
  • Fax:0212 535 00 63
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Demirdöküm Kombi Kombi Dükkanı firmamız demirdöküm kombi toptan ve perakende satışını yapmaktadır. İstanbul İçi demirdöküm kombi montaj hizmeti sunan firmamız özellikle kombi değişimi işlemlerini profesyonel montaj ekipleri ile en hızlı en ekonomik şekilde yapmaktadır. En uygun Demirdöküm kombi Fiyatları Kombi Dükkanında ! En ucuz Demirdöküm Hermetik Kombiler ; Demirdöküm Atron Kombi, Demirdöküm Nepto Kombi, Demirdöküm Nitron Kombi, En ucuz Demirdöküm Bacalı kombiler ; Demirdöküm Kalisto Kombi, Demirdöküm Adonis kombi ayrıca En ucuz Demirdöküm Yoğuşmalı kombiler ; Demirdöküm Nitromix Kombi 20.000kcal/h , 24.000 kcal/h, 30.000kcal/h olarak 3 farklı güç miktarına sahiptir . Demirdokum hermetik Kombilerde 20.000, 24.000, 26.000 olarak farklı güç kapasiteleri vardır. Kombi Dükkanı firmamız online satış sitemizden Türkiyenin her yerine kapıda ödeme seçeneği , peşin fiyatına kredi kartına taksit seçeneği sunmaktadır. Türkiye de Isıtma soğutma Sektörünün en büyük firmalarından olan Demirdöküm , kombi ürünlerinde gerek kombilerinin kalitesi gerekse servis gücü sayesinde kombi sektörünün en fazla satılan markalarındandır. Demirdöküm kombiler 2 yıl garantidir. demirdöküm servislerinden ilave garanti sözleşmesi yapılarak garantilerini uzatmak mümkündür.

Faaliyet Alanları
ısıtma, soğutma, kombi,klima,doğalgaz tesisatı

Anahtar Kelimeler
kombi, klima, doğalgaz tesisatı, 42136