ANASAYFA » KAZAN-BASINÇLI KAPLAR, SINAİ SOĞUTMA VE ISITMA SANAYİİ » KAZAN VE BASINÇLI KAPLAR İMALİ » KAZAN VE BASINÇLI KAPLAR İMALİ

DFC Tank Pressure Vessel Manufacturer Co., Ltd

DFC Tank Pressure Vessel Manufacturer Co., Ltd İSTANBUL İlinin ilçesinde bulunmaktadır. KAZAN-BASINÇLI KAPLAR, SINAİ SOĞUTMA VE ISITMA SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: DFC Tank Pressure Vessel Manufacturer Co., Ltd
  • Adres: , İSTANBUL Turkey
  • Telefon:
  • Fax:
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Çin`deki en büyük ve en teknik basınçlı kap üreticilerinden biri olarak kabul edilen DFC Tank Basınçlı Kap Üretici San. Ürünlerimiz petrol, gaz, rafineri, eczane, kimya, su ve diğer proses endüstrileri için eksiksiz hizmetler sunmaktadır. Profesyonel bir basınçlı kap üreticisi olarak, yurtiçi ve yurtdışındaki itibarımızı kazandık. Başlıca ürünlerimiz: fermantasyon kabı, depolama kabı, ısı eşanjörü, basınçlı kap, su filtresi, ayırıcı, çimento depolama silosu, hava soğutucular, doğrultucu kolonlar, kondansatörler, ayırıcılar, filtreler, sıvı depolama tankları, dalgalanma tankları, sıvı amonyak depolama tankları, LPG tankları, reaktörler, reaksiyon fotoğrafları, reaksiyon fırınları, atık ısı kazanları vb. Sıkı geliştirme ve araştırma ekibimiz var, müşterilerimizin beklentilerini sürekli aşan en iyi ürünleri yapan etkin yönetim departmanı. Müşterilerimize en uygun maliyetli ürünlerle ve uygun kalitede ve çevreye en az etki eden ürünler sunuyoruz. web sitesi: http://www.dfctank.com.

Anahtar Kelimeler
, 46183