ANASAYFA » İNŞAAT VE PREFABRİK YAPI ELEMANLARI SANAYİİ » DİĞER YAPI VE MALZEMELERİ İMALİ » SULTANBEYLİ DİĞER YAPI VE MALZEMELERİ İMALİ

DOĞAN TEMİZLİK

DOĞAN TEMİZLİK İSTANBUL İlinin SULTANBEYLİ ilçesinde bulunmaktadır. İNŞAAT VE PREFABRİK YAPI ELEMANLARI SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: DOĞAN TEMİZLİK
  • Adres: HAMİDİYE MAHALLESİ EYYUBİ CD. NO:122/2 SULTANBEYLİ/İSTANBUL SULTANBEYLİ, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:+90-216-4871031
  • Fax:+90-216-4871031
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Profesyonel kadrosu, en son teknoloji ekipmanları, sektörünün en iyi temizlik ürünleriyle hizmet veren Doğan Temizlik ve Emlak Danışmanlığı`na evinizi, fabrikanızı, atölyenizi, işyerinizi emanet edebilirsiniz. Yaşadığınız mekanlarda ( Şirket Merkezleri , Ofisler , Bürolar , Alışveriş Merkezleri , Evleriniz v.b. ) günlük temizlik , bakım , parlaklık ve hijyen öngörülür. Bu mekanların mevcut yerleşim düzenini bozmadan ortamın kirlerden arındırılması ve profesyonel eğitimli personellerle mümkün olabileceği için verilecek hizmet , şirketimizin konusunda eğitimli profesyonel bir ekip ile gerçekleştirilir. Bu tür alanlarda sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen temizlik şirketimiz mekanın ihtiyacını göz önünde bulundurarak en modern araç gereçlerle sizlere en iyi temizliği sunmaktadır.

Faaliyet Alanları
İnşaat Sonrası Temizlik Ev Temizliği Emlak Danışmanlığı Bahçe Temizlik ve Bakım - Peyzaj

Anahtar Kelimeler
inşaat sonrası temizlik, evlere temizlik, istanbul temizlik, ucuz temizlik, bahçe bakımı, bahçe temizlkik, 41142