ANASAYFA » KADIN HAZIR GİYİMİ VE DİĞER KONFEKSİYON MAMULLERİ SANAYİİ » KADIN İÇ-DIŞ HAZIR GİYİM KONFEKSİYONU İMALİ » - KADIN İÇ-DIŞ HAZIR GİYİM KONFEKSİYONU İMALİ

Dreamon Gelinlik ve Abiye

Dreamon Gelinlik ve Abiye İSTANBUL İlinin - ilçesinde bulunmaktadır. KADIN HAZIR GİYİMİ VE DİĞER KONFEKSİYON MAMULLERİ SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: Dreamon Gelinlik ve Abiye
  • Adres: Dreamon Plaza, Guvenevler Mah 115 Nolu cad No:17 Gaziantep -, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:03422311556
  • Fax:
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Her şey 1974 yılında Gaziantep`te başladı… 55 m²`lik küçük bir butik mağaza da başlayan hikaye de DreamON birkaç yıl içerisinde özel dikimlerden, seri imalata geçişiyle sektöründe isim yapmaya başlamıştı bile. Her geçen gün vizyonunu genişleten bir bakış açısı DreamON adını ön plana çıkarmaya yetiyordu. Bu aslında gelinlikte yeni bir bakış açısıyla, el yapımı olan ve her zaman moda unsurlarını içinde bulunduran sofistike bir üretim için atılmış ilk adımlardı. Bugün yalnız ana binası 3.000 m² (kapalı alan) olan DreamON aradan geçen 44 yıl içerisinde Türkiye`nin en büyük perakende gelinlik mağazasıyla ve 11 bayisiyle, Türkiye`nin 46 ayrı şehrindeki 140`dan fazla satış noktasıyla, yıllardır aralarında dünya moda başkenlerini de barındıran 22 ülkeye yaptığı ihracatla ve 2006 yılında temellerini attığı ve 54 ülkede uluslararası tescilli DreamON markasıyla, artık sektörün en bilinen firmalarından biri olmuştur..

Faaliyet Alanları
Gelinlik ve abiye üretimi, toptan satışı ve ihracatı.

Anahtar Kelimeler
gelinlik, abiye, gelinlik modelleri, abiye kıyafet, moda evi, yeni gelinlik modelleri, 46177