ANASAYFA » Bilgisayar Yazılım »

E-YAZ YAZILIM DANIŞMANLIĞI

E-YAZ YAZILIM DANIŞMANLIĞI İSTANBUL İlinin PENDİK ilçesinde bulunmaktadır. Bilgisayar Yazılım sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: E-YAZ YAZILIM DANIŞMANLIĞI
  • Adres: Harmandere Mahallesi. Dedepaşa Caddesi. No:24/2 Atlas Park B-4 Kurtköy – Pendik/İstanbul PENDİK, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:0 216 482 16 10
  • Fax:
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
1990’lı yılların sonuna doğru Yazılım ve Bilgisayar Teknolojilerinin işyerlerin de daha fazla kullanılmaya başlaması ile işletmeler, bilgiyi üretmeye, saklamaya, kullanmaya, çoğaltmaya, paylaştırmaya, geliştirmeye, yönelik geçmişten gelen alışkanlıklarını değiştirdiler. Yazılım, Donanım ve iletişim teknolojilerinde yaşanan hızlı ve sürekli gelişmeler, her alanda olduğu gibi işletmecilik alanındaki hızlı değişimi de beraberinde getirmiş ve kurumların iş yapma biçimlerini de etkilemiştir. İşletmelerin yazılım alanındaki ihtiyaçlarına çözüm üretmek için E-Yaz, Eylül 2004 tarihinde Eskişehir’de kurulmuştur. E-Yaz yazılım, kurulduğu günden itibaren müşterilerinin talep, ihtiyaç ve iş modellerini dikkate alarak yazılımlarını geliştirmeyi prensip haline getirmiştir. Kullanım kolaylığı, sade tasarımı ile hızlı ve rahat kavranabilen bir yapıya sahip olan E-Yaz yazılım; muhasebe yazılımı ile farklı sektörel yazılım çözümlerini birlikte çalıştırarak birçok işletmede yaşanan tam entegrasyon sıkıntısını ortadan kaldırmıştır. Başarılı bir yazılım projesinin ürün ile birlikte verilen eğitim ve danışmanlık hizmetlerine de bağlı olduğuna inanan E-Yaz yazılım, kendisine has çalışma ve hizmet metodu geliştirmiştir. 2009 yılında başarılı olan bölgesel çalışmalarını ulusal alana taşımak için yeni bir yapılanma içine giren E-Yaz yazılım; bayi ve çözüm ortakları oluşturmaya başlamıştır. 2013 yılın da İstanbul ofisini açan ve her geçen gün büyüyen E-Yaz yazılım; yeni ürünleri, eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile işletmelere fayda üreten çalışmalara hız kesmeden devam etmektedir.

Faaliyet Alanları
YAZILIM, E-DEFTER, E-TİCARET, E-FATURA, BARKOD

Anahtar Kelimeler
yazılım, e-defter, e-ticaret, e-fatura, barkod, 44346