ANASAYFA » ELEKTRONİK SANAYİİ » RADYO,TEYP,MÜZİK SETİ,HOPARLÖR VE YAN SANAYİİ ÜRÜNLERİ İMALİ » BAKIRKÖY RADYO,TEYP,MÜZİK SETİ,HOPARLÖR VE YAN SANAYİİ ÜRÜNLERİ İMALİ

ERAYYILDIZ ELEKTRONİK BARKOD CENTER

ERAYYILDIZ ELEKTRONİK BARKOD CENTER İSTANBUL İlinin BAKIRKÖY ilçesinde bulunmaktadır. ELEKTRONİK SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: ERAYYILDIZ ELEKTRONİK BARKOD CENTER
  • Adres: İNCİRLİ CADDESİ ESİ NO:93 BAKIRKÖY/İSTANBUL BAKIRKÖY, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:02126601200
  • Fax:02126609200
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Çalışkan ve duyarlı personeli ile sektörde yıllardır hizmet veren ERAYYILDIZ, 2011 yılında yazarkasa ,elektronik terazi ,barkod sistemleri satışı ve yazarkasa yetkili servisliği ile sektöre adım atmış; satış sonrası teknik destek vermeyi vazife edinerek çalışmaya başlamıştır. Kuruluşundan itibaren hızla gelişen Erayyıldız Elektronik Barkod Center alt yapısını buna bağlı olarak Geliştirmiştir. Ankara`nın ardından İstanbul `da edinilen iş tecrübeleri neticesinde Hugın Yazarkasaları ve Mettler Toledo terazilerinin de Satış Bayii ve teknik servisi olmuştur. Özenli hizmet anlayışıyla dikkatleri üzerine toplayan ERAYYILDIZ, 5.000`i aşan müşteri sayısıyla sürekli büyümeyi hedefleyen bir firma konumundadır.Tüm katkılarından dolayı öncelikle müşterilerimize ve değerli çalışma ortaklarımıza sonsuz teşekkürü borç biliriz.

Faaliyet Alanları
YAZAR KASA TERAZİ BARKOD SİSTEMLERİ SATIŞ VE SERVİSİ

Anahtar Kelimeler
yazar kasa, terazi, yazarkasa, barkod, bakırköy, 40932