ANASAYFA » DÖKÜM SANAYİİ » DÖKÜM » KÜÇÜKÇEKMECE DÖKÜM

Eren Teknik Otomotiv Yakıt Güvenlik ve Koruma Sistemleri San. Tic. A.Ş.

Eren Teknik Otomotiv Yakıt Güvenlik ve Koruma Sistemleri San. Tic. A.Ş. İSTANBUL İlinin KÜÇÜKÇEKMECE ilçesinde bulunmaktadır. DÖKÜM SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: Eren Teknik Otomotiv Yakıt Güvenlik ve Koruma Sistemleri San. Tic. A.Ş.
  • Adres: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler San. Sit. C5 Blok No: 257 Başakşehir/ İstanbul KÜÇÜKÇEKMECE, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:02125672943
  • Fax:02125672944
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Sayın Yetkili Firmamız; Eren Teknik Otomotiv Yakıt Güvenlik A.Ş. Fuel Guard markalı ürünleri ile her türlü marka ve model araçlara uygun "YAKIT GÜVENLİK" sistemleri üretmektedir. Geliştirdiği yüksek teknoloji (High-Tech) ürünler ile yakıt hırsızlıklarına kesin çözümler sunmuş Türkiye ve yurtdışı pazarında lider firma olmuştur. Firmaların en çok gider kalemini yakıt oluşturmaktadır. Kullanılan yakıt fiyatının pahalı ve hemen ticarete dönüştürülüyor olması nedeni ile suiistimallerin en çok yaşandığı ürünlerin başında gelmektedir. Türkiye`de (modern tesislerinde) üretilip dünyanın birçok ülkesine de ihracatını yaptığımız ürünlerimiz bu yıl düzenlenen yılın proje ödülünün de sahibi olmuştur. Dünya ve Türkiye’nin önde gelen firma, kurum ve kuruluşlarının tercih ettiği ürünlerimizi yaklaşık 3.000 firma 400.000 adet araçta sorunsuz kullanılmaktadır. Uyguladığımız sistem sayesinde mazot giderleri kontrol altına alınmış, ciddi tasarruflar sağlanmış, mazot ile ilgili suiistimal, hesap ve anlaşmazlıklar ortadan kalkmış, şoför ile firmanın mazot konusun da yaşadığı sorunlar sona ermiştir. Eren Teknik Otomotiv A.Ş. Ar-Ge çalışmaları, mükemmel teknoloji, düşük maliyet, yüksek performans ile firmaların hizmetine sunarak Dünyada bir ilke imza atmıştır. Kurulduğu günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi, müşteri memnuniyeti, mükemmel hizmet anlayışı, tecrübeli kadrosu, taahhütlerin zamanın da yerine getirme ilkesinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Detaylı bilgi için irtibata geçmenizi önemle rica ederiz.

Faaliyet Alanları
Yakıt Güvenlik ve Koruma Sistemleri

Anahtar Kelimeler
yakıt güvenlik, mazot güvenlik, eren teknik, yakıt, mazot, fuelguard, 44333