ANASAYFA » ANA KİMYA SANAYİİ » AKÜMÜLATÖR VE PİL İMALİ » PENDİK AKÜMÜLATÖR VE PİL İMALİ

ERES BOYA VERNİK SENTETİK REÇİNE VE PLASTİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞTİ

ERES BOYA VERNİK SENTETİK REÇİNE VE PLASTİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞTİ İSTANBUL İlinin PENDİK ilçesinde bulunmaktadır. ANA KİMYA SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: ERES BOYA VERNİK SENTETİK REÇİNE VE PLASTİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞTİ
  • Adres: Ramazanoğlu Mah. Ensar Cad. No:30 Kurtköy-Pendik-İSTANBUL PENDİK, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:0216 378 48 31
  • Fax:0216 378 48 34
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Sanayi boyası alanında ülkemizin en eski kuruluşlarından biri olan ERES BOYA 1965 yılından bu yana alkid, üre-formaldehit, melamin formaldehit reçineleri, sentetik, selülozik, epoksi, poliüretan, hava ve fırın kurumalı sanayi boyaları, vernik ve tinerleri ile inşaat boyaları üretimi yapmaktadır. Üretimde ve hizmette ödünsüz kalite anlayışıyla çalışan ERES BOYA koşulsuz müşteri mutluluğunu kendisine hedef almaktadır. Bünyesinde bulundurduğu araştırıcı-uzman teknik kadrosu, ürün kalitesini sürekli geliştirmeye yönelik kalite kontrol laboratuarı ve müşteri isteklerini en iyi şekilde değerlendirerek onları yönlendiren satış ekibi ile müşterilerinin en büyük desteği olmayı sürdürmektedir. Yarım asıra yaklaşan süreçte sanayinin hizmetinde olan ERES BOYA, dürüst, ilkeli ticaret anlayışı ve kaliteli ürünleri ile sizlere hizmet vermekten gurur duyacaktır.

Faaliyet Alanları
Üre ve melamin formaldehit reçineler, sanayi boyaları, inşaat boyaları

Anahtar Kelimeler
ÜRE FORMALDEHİT REÇİNE, MELAMİN FORMALDEHİT REÇİNE, AKRİLİK BOYA VE YAN MALZEMELERİ, SELÜLOZİK BOYALAR VE TİNERLER, EPOKSİ BOYALAR VE SERTLEŞTİRİCİLER, ENDÜSTRİYEL BOYALAR, 40753