ANASAYFA » ELEKTRONİK SANAYİİ » TELEFON,TELSİZ,ANTEN,GÜVENLİK VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ İMALİ » KARTAL TELEFON,TELSİZ,ANTEN,GÜVENLİK VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ İMALİ

evden eve tasımacılık

evden eve tasımacılık İSTANBUL İlinin KARTAL ilçesinde bulunmaktadır. ELEKTRONİK SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: evden eve tasımacılık
  • Adres: bankalar cad sema sokak no 18 KARTAL, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:02164418927
  • Fax:02163718067
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Kurumsal Nakliyat Kurumlarınıza özel hizmetler İstanbul Expres Nakliyat`ta. İş yerinize yapısına uygun araçlarımız, havalı ambalajlar gerçekleştirdiğimiz paketlemelerimiz kurulum esnasında deneyimlerini iş yerinize aktaracak olan uzman personelimiz ile iş yeri taşıma işlemlerinizde de yanınızdayız.Yeni iş yerinizin kusursuz olmasını istediğiniz için isteklerinizi karşılamak üzere mükemmelliyetci çalışma prensibimiz ile tüm ofis kurulumunuzu gerçekleştiriyoruz.Şirketinizin eşyaları araçlarımıza sizin de istediğiniz öncelik sırasına göre dizilerek hızlı kurulum için hazırlanmaktadır. Yani iş yerinizde birden fazla uzman çalışanımız ile geniş kullanım alanı sağlamak amacıyla , hızlı bir şekilde yeni ofisini kullanımınıza hazır edeceğiz.Ofisinizi İstanbul Expres Nakliyat`a emanet ederek hem zamandan hem fiyattan tasarruf edeceksiniz Ayrica Kargo Parca Esya Tasimasi icin bilgi sahibi olabilirsiniz.

Faaliyet Alanları
şehirler arası evden eve nakliyat

Anahtar Kelimeler
evden eve nakliyat, nakliyat, ev tasıma, şehirler arası nakliyat, 42675