ANASAYFA » DEMİR-BAKIR DIŞI METALLER VE ALAŞIMLARI SANAYİİ » ALÜMİNYUM VE ALAŞIMLARINDAN MAMULLER İMALİ » AVCILAR ALÜMİNYUM VE ALAŞIMLARINDAN MAMULLER İMALİ

FENOMEN RENT A CAR

FENOMEN RENT A CAR İSTANBUL İlinin AVCILAR ilçesinde bulunmaktadır. DEMİR-BAKIR DIŞI METALLER VE ALAŞIMLARI SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: FENOMEN RENT A CAR
  • Adres: Üniversite Mah.E-5 Yanyol Londra Asfaltı No.88 D.2-3 AVCILAR, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:02129995900
  • Fax:
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Fenomen Rent a car, genç ve dinamik bir ekip tarafından kurulmuştur. Araç parkurumuzda, ekonomik, orta lüks, lüks kategoride, farklı marka ve modelde araçlar bulunmaktadır. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Ekonomik sınıfta en iyi fiyatın bizde olduğunun garantisini vermekteyiz, sizlere en iyi kiralama hizmetini verebilmek için yoğun ve titiz bir şekilde çalışmaktayız. Müşterilerimiz için havalimanında karşılama hizmeti sunuyor ve kiraladığı aracın teslimini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca yurt dışından gelen müşterilerimize transfer ayrıcalığı da sunuyoruz. Tüm araçlarımızı web sitemiz üzerinden inceleyebilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
rent a car, yıllık araç kiralama, lüks araç kiralama, filo kiralama, oto kiralama, FENOMEN RENT A CAR, 46083