ANASAYFA » ELEKTRONİK SANAYİİ » TV,VİDEO,VİDEO-KAMERA,BİLGİSAYAR VE GÖRÜNTÜ CİHAZLARI İMALİ » KADIKÖY TV,VİDEO,VİDEO-KAMERA,BİLGİSAYAR VE GÖRÜNTÜ CİHAZLARI İMALİ

Genr8Digital MEdia Solutions

Genr8Digital MEdia Solutions İSTANBUL İlinin KADIKÖY ilçesinde bulunmaktadır. ELEKTRONİK SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: Genr8Digital MEdia Solutions
  • Adres: Münir Nurettin Selçuk Cd. Çıpa Ap. No:48/1 D:2 Kalamış / Kadıköy / İSTANBUL KADIKÖY, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:02163384259
  • Fax:
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Misyonumuz Genr8 Dijital Medya Çözümleri olarak, kaliteli ürün ve servis güvencesi için, internet ve teknolojik devrimlerle ivmelenen değişime uyum sağlayabilecek hız, esneklik ve bunun yanı sıra bilgiye kolayca ulaşmayı sağlayan ürünler ve hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Vizyonumuz Yenilikçi ve yaratıcı iletişim çözümleri ile müşterilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst değerler sağlamak amacındadır. Genr8 Digital Hakkında 2012 yılında kurulmuştur. Genr8 Digital`in temelinde Ar-Ge olduğu için dijital çözümler ve yazılım konusunda farklılaşma doğal olarak ortaya çıkmış ve yine bu Ar-Ge temeli doğrultusunda Genr8 Digital bir teknoloji şirketi olarak konumlanmıştır. Daha önce tüm Ar-Ge çalışmalarını başarı ile piyasaya sunan firma, Genr8 Design ve SelfPanel ile çözüm ortaklığı kurarak artan Ar-Ge ve Ar-Ge çalışmalarının organizasyonu (sektörel farklılaşma vb.) ihtiyacı ve bunun yanında şirketleşme yoluyla know-how satışının önünün açılması hedefi ile hem kendi içindeki şirketlerin Ar-Ge ihtiyacını karşılayabilecek hem de dışarıya teknoloji satabilecek bir konuma gelmiştir. Genr8 Digital, hem iş yapma biçimi hem de işe bakış açısı bakımından Türkiye’deki firmadan farklılaşan özelliklere sahiptir. Kendine misyon olarak “Kaliteli ürün ve servis güvencesi için, internet ve teknolojik devrimlerle ivmelenen değişime uyum sağlayabilecek hız, esneklik ve bunun yanı sıra bilgiye kolayca ulaşmayı sağlayan ürünler ve hizmetler sunma vasfını seçip her anlamda bunu içselleştirmeyi başarabilmiş bir firma olan Genr8Digital, teknolojiyi çoğunluğun hizmetine sunan anlayışı benimsemiştir.

Faaliyet Alanları
İnşaat sektörü, gıda, turizm, otomotiv, perakende, ulaşım, giyim, B2B, B2C

Anahtar Kelimeler
Endüstriyel Ekran, Videowall, Kiosk, Totem, Akıllı Tahta, Profesyonel Ekran, 44166