ANASAYFA » KARA TAŞITLARI VE YAN SANAYİİ » KARA TAŞITLARI İMALİ » ÇORLU KARA TAŞITLARI İMALİ

gölbaşı nakliyat

gölbaşı nakliyat İSTANBUL İlinin ÇORLU ilçesinde bulunmaktadır. KARA TAŞITLARI VE YAN SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: gölbaşı nakliyat
  • Adres: Meşrutiyet cad 10/75 kızılay ÇORLU, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:0312 419 3939
  • Fax:0312 419 3939
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Ankara Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Firması Hizmeti Ankara Gölbaşı İlçemizde evden eve nakliyat hizmet çok fazla gerçekleşmektedir.Her hizmette hasarız ve garantili taşınma baz alınarak yapılmaktadır.Telefonla görüştüğümüz hizmet almak isteyen insanlar ile evden eve nakliye hizmeti hakkında bilgilendiririz.Eşya taşımacılığı hakkında en çok fiyat konusunda sorunlar oluşmaktadır.Taşımacılık hizmeti almak isteyen insanlarımız, nakliye şirketimize gerekli bütün detaylı bilgi ve görüşlerini paylaşarak daha sağlıklı ve makul fiyatın oluşmasına katkı sağlanmış olur. Böylece hizmet isteyen insanlarımıza en uygun fiyat teklifi verilir. Şirketimiz Ankara Gölbaşı`nada ekspertiz hizmeti verebilmektedir.Bu hizmetimiz sayesinde ekspertizimiz gerekli bütün ön inceleme ve analizi yaparak fiyat oluşturarak raporu firmamıza sunar.Rapor incelenerek müşterimize fiyat hakkında bilgi verilir. Fiyat teklifi kabul gördüğünde ise sigortalı veya sigortasız taşıma olacağına dair sözleşmemiz imzalanır ve taşınma tarihi alınır.Taahhüt ettiğimiz bütün hizmetleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Taşınma tarihi gelmeden müşterilerin sorunlar yaşamamaları için yapması gereken bazı isteklerimiz vardır.Bunlar Evdeki özel eşya veya değerli evrak ve ziynetlerini önceden toparlamalıdır. Taşınma sırasında müşterimiz işin başında olmalıdır. Taşınma sırasında ev kalabalık olmamalıdır Firmamıza karşı verilen taahhütlerde yerine getirilmedir Sadece evden eve nakliyat hizmeti isteniliyorsa eşyalar önceden ambalajlanmalı ve paketlenmelidir Müşterinin kendisinin ambalajlayıp paketlediği eşyalar taşıma sırasında açılma,dağılma gibi sorunlar oluşursa bundan müşteri sorumludur. Bu gibi durumlarda müşteri ve firmamız arasındaki taahhütlere mutabık kalındığında hiç bir sorun oluşmaz.Nakliyat firması olarak müşterilerimizin önceliklerini düşünüyor ve şirket disiplini içinde çalışıyoruz.Firmamız disiplinden taviz vermeden bu güne kadar hasarsız ve sorunsuz bir çok evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştirmiştir. Hizmetlerimizde önceliğimiz müşterilerin eşyalarının hasarız istenilen noktaya ulaştırmaktır.Nakliyat sektörü büyük ve çoğulcu bir sektör oluşu bir çok hizmet taleplerini de doğurmuştur. Bizlerde alt yapımızı bu taleplere göre geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Bütün hizmet taleplerinize kaliteyle ve güven ile cevap veriyoruz.

Faaliyet Alanları
gölbaşı nakliyat, gölbaşı evden eve nakliyat, gölbaşı nakliyat şirketleri, ankara gölbaşı nakliyat, gölbaşı nakliye, gölbaşı nakliyat firmaları, evden eve nakliyat ankara gölbaşı, gölbaşındaki nakliyat şirketleri, gölbaşı evden eve

Anahtar Kelimeler
gölbaşı, nakliye, nakliyat, firmaları, şirketleri, fiyatları, 45748