ANASAYFA » ELEKTRİK ÜRETİMİ-MOTOR VE KABLO SANAYİİ » KABLO, BOBİN TELİ VE BOBİNAJ İMALİ » BAYRAMPAŞA KABLO, BOBİN TELİ VE BOBİNAJ İMALİ

Gümüş Metal Alaşımları San. ve Tic. Ltd. Şti

Gümüş Metal Alaşımları San. ve Tic. Ltd. Şti İSTANBUL İlinin BAYRAMPAŞA ilçesinde bulunmaktadır. ELEKTRİK ÜRETİMİ-MOTOR VE KABLO SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: Gümüş Metal Alaşımları San. ve Tic. Ltd. Şti
  • Adres: Vatan Mah. Hayat Sok. No:4/A BAYRAMPAŞA, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:02124930731
  • Fax:02124930849
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Gümüs Metal Alaşımları San. Tic. Ltd. Ce-Ta Flex Tescilli markamız ile 2005 yılından bu yana müşteri memnuniyetine ve kalite politikasına önem vermektedir. Türkiye’de PVC İzoleli Flexible bara üretimine 2012 yılında başladık. Bu baralar ile ilgili gerekli test ve standart belgelerimizi hazırladık, CE Belgemizi aldık. CE-TA FLEX tescilli markamiz ile siz degerli müsterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Şu an: – İzoleli esnek bakır bara; – Örgülü esnek bakır bara; – Pres kaynaklı esnek yaprak bara; – Perçinli esnek baralar; – Su Soğutmalı ve Hava Soğutmalı esnek baralar üretimini yapmaktayız.

Faaliyet Alanları
– İzoleli esnek bakır bara; – Örgülü esnek bakır bara; – Pres kaynaklı esnek yaprak bara; – Perçinli esnek baralar; – Su Soğutmalı ve Hava Soğutmalı esnek baralar.

Anahtar Kelimeler
İzoleli bara, bakır bara, örgülü bakır bara, pres kaynaklı bakır bara, yaprak bara, esnek bakır bara, 46815

kayıt hatası> kayıt hatası>