ANASAYFA » ELEKTRİK ÜRETİMİ-MOTOR VE KABLO SANAYİİ » ELEKTRİK MOTORU VE CİHAZLARI İMALİ » BAKIRKÖY ELEKTRİK MOTORU VE CİHAZLARI İMALİ

Klima Servis

Klima Servis İSTANBUL İlinin BAKIRKÖY ilçesinde bulunmaktadır. ELEKTRİK ÜRETİMİ-MOTOR VE KABLO SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: Klima Servis
  • Adres: Kartaltepe Mahallesi Alpay İzer Sokak No: 4 Bakırköy – İSTANBUL BAKIRKÖY, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:02126608131
  • Fax:
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Klima Servis, alanında uzman teknisyenleri, teknolojik imkanları, geniş ulaşım ağı ve bilgi birikimi ile fark ve farkındalık yaratmak için profesyonel çözümler sunuyor. Klima servisi Servis Home 2008 yılında deneyimli ve uzman teknisyenleri, klima satış ve pazarlama ekibi, 20 araç filosu, 40 kişiden oluşan dinamik, deneyimli ve güler yüzlü kadrosu ile kişi ve firmalara profesyonel çözümler sunmak ve memnuniyet sağlamak için kurulmuştur. Hizmet vermeye başladığı günden bu yana tüm müşterilerimizin beklentilerini aşan, fark yaratan ve tutarlı bir hizmet politikası sergileyen Servis Home, teknolojiye entegre yapısı ile daima en yeniyi ve iyiyi sunmuştur. 7/24 teknik destek sağlayan ekibimiz klasik ve amatör servis alışkanlıklarından sıyrılarak sadece bakım ve onarımda değil, kullanımda ve satışta da müşterilerine farklı pencereler açar. Her an ulaşılabilir olan klima servisimiz; Bakım Onarım – Tamir Montaj – Söküm Yedek Parça – Aksesuar konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır. Servis Hizmetlerinde Güven ve Kalite… Uzman kadrosu ile yıllardır İstanbul’un her yerinde servis hizmeti veren ve dayanıklı tüketim mallarınızın güvencesi olan Servis Home sizlere daha iyi hizmet vermek için teknoloji ile uyumlu, yeniliğin imkanlarını sonuna kadar kullanarak servis uygulamalarında %100 başarı, güven ve kalite sunuyor. En hızlı ve yerinde müdahalelerle klimanızın ilk günkü gibi çalışmasını ve tasarruf etmesini sağlıyor.

Faaliyet Alanları
İstanbul

Anahtar Kelimeler
klima servisi, klima servis, klima montaj, klima bakımı, Klima Servis, 44734