ANASAYFA » KAĞIT VE MUKAVVA MAMULLERİ SANAYİİ » KARTON MAMULLERİ İMALİ » HADIMKÖY KARTON MAMULLERİ İMALİ

Kutu Firmaları

Kutu Firmaları İSTANBUL İlinin HADIMKÖY ilçesinde bulunmaktadır. KAĞIT VE MUKAVVA MAMULLERİ SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: Kutu Firmaları
  • Adres: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Triko Center İŞ Merkezi M-8 Blok No:165 İkitelli / İSTANBUL HADIMKÖY, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:+90 (212) 549 66 96
  • Fax:
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Karton kutu ve koli firmaları içerisinde kurumsal kimliği, profesyonel kadrosu, son sistem teknoloji ve yazılımlarla desteklenen imalathanesi ile prestijli ve lider bir kimliğe sahip olan, on yıldan daha fazla süredir sırf bu alan üzerine yoğunlaşarak sektörünün en iddialı hizmetlerini veren kuruluşumuz, hemen her firma için en vazgeçilmez ambalaj yöntemi olan bu ürünlerin temin ve tedarikini sağlamaktadır. Giyimden mobilyaya, gıda sektöründen tekstile kadar oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip olan, her bir alan için gerek donanım ve özellikleri gerekse boyutları ile özel koli çözümleri yaratan firmamız; Ofset baskılı, seperatörlü, baskılı koli ve kutu üretimlerinin yanı sıra, taşıma ve askılı elbise taşıma kolileri, köşebent, pizza kutusu, kitap kutusu imalatı da yapmaktadır. Hizmet yolculuğuna çıktığı on iki yıldan bu yana hep daha iyisini, en iyisini amaçlayan, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeden, daha fazla iş ve çalışma ortamı için yoğun mesai harcayan kuruluşumuz, bu gün sektörünün en iddialı isimlerinden birisi olup, zengin ürün yelpazesi, güçlü alt yapısı ve asla müsamaha göstermediği iş disiplini ile tercih önceliği oluşturan bir profile sahiptir.

Anahtar Kelimeler
kutu, kutu firmaları, ambalaj, 42286