ANASAYFA » Bilgisayar Yazılım »

mag-net web

mag-net web İSTANBUL İlinin - ilçesinde bulunmaktadır. Bilgisayar Yazılım sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: mag-net web
  • Adres: Mahfesığmaz Mah. 79008 Sokak Sezen Apt. Kat:1 No:1 Çukurova/ADANA (Çukurova Nüfus Müdürlüğü Yanı) -, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:03222355753
  • Fax:03222355754
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
MAG-NET WEB 2003 Yılından beri faaliyette olan Mag-Net Web Ltd. Şti , alanında uzmanlaşmış kadrosu ile tasarım ve yazılım ekibiyle Akdeniz bölgesinde 4000’e yakın firmaya web ve internet hizmetleri alanında hizmet vermektedir. 2010 yılı itibariyle arge çalışmalarını Çukurova üniversitesi bünyesinde sürdürmek amacıyla Teknokent Binasında Şubesini açmıştır. Profesyonel ve kurumsal web tasarım ve yazılım konusunda Adana `da firmalar arasında uygun çözümler sunmaktayız... Mag-Net Web internet Teknolojileri alanında başta profesyonel web tasarım yanı sıra internet tabanlı online çalışan yazılımlar geliştirmektedir. İşTakip Programı, Apartman Yöneticiliği Programı, Sosyal Yardımlaşma Programı, Eticaret Sistemleri ve Proje Bazlı özel programlar geliştirmektedir.

Faaliyet Alanları
web yazılım, iştakip programı

Anahtar Kelimeler
istakip, iştakip, iştakip programı, 44261