İstanbul Firma Rehberi

Sektörel Makaleler | İstanbul Firma Rehberi

Kartal da Daire Sahibi Olmak Artık Çok Kolay

EV SAHİBİ OLMAK ARTIK HAYAL DEĞİL

Ev sahibi olmak hemen herkesin hayalidir. Hele de İstanbul gibi büyük ve imkanları bol olan bir şehirde kiradan kurtulmak çoğu insan için oldukça uzak bir hayaldir. Gelişmekte olan semtlerde ev fiyatları gelişmiş ve merkezi semtlere oranla biraz daha düşüktür. Bu semtlerde..

Tarih:2016-10-24

Avukat Kartvizitinde Bulunan Önemli Detaylar

AVUKATLARIN KARTVİZİTLERİNDE BULUNAN ÖNEMLİ DETAYLAR

Avukatların anlaşmak üzere olduğu müvekkil ya da henüz yeni anlaştığı bir müvekkil, ilk olarak daha önceden yapılmış olan işlemleri irdelemeye çalışacaktır. Fakat tanışıp görüşme ve anlaşma aşamasında yalnızca yaptığınız başarılı faaliye..

Tarih:2016-09-09

Maltepe İlçesinde Modern Bir Ev Sahibi Olun

 

Ev sahibi olmak geçmişten günümüze bir hayal olmanın yanı sıra oldukça akılcı bir yatırımdır. Para biriktirmek her zaman aksaklıklar yaşanan bir yatırım yöntemi iken konut sahibi olmak günden güne değerlenebilen bir yatırım yolu anlamına gelmektedir. Bütçenize göre satılık daire 2+1..

Tarih:2016-08-15

Yazın Bir Parça Serinlemek İstermisiniz

 

Soğutma sistemleri de en az ısıtma sistemleri kadar büyük önem taşımaktadır. Kış aylarında nasıl ki soğuklar büyük bir sorun haline gelmekte ve zaman zaman hastalıklara sebebiyet vermekte ise yaz aylarında da zaman zaman sıcaklar aynı etkiye sahip olmakta ve ciddi anlamda sizi iş yapmaktan alıkoyabi..

Tarih:2016-08-15

Ev Taşırken Yorulmayın

 

Ev taşımak oldukça zahmetli ve zor bir iştir. Eski evdeki eşyaların toparlanıp kolilere yerleştirilmesi daha sonra bu eşyaların yeni eve taşınarak yerleştirilmesi derken ev taşıma olayı tam bir işkenceye dönüşmektedir. Sizler için ev taşımanın yoruculuğunu azaltmak amacı ile kurulmuş olan ev..

Tarih:2016-08-15

Temizlik Yaptırdıktan Sonra Pişman Olmadan İyi Bir Firma İle Çalışmak

Temizlik sektörü hızla büyümekte olan ve temizlik konusunda özellikle çalışan bayanların imdadına koşan oldukça faydalı bir hizmet sektörü kolu olarak hizmet vermektedir. Ev ve ofis temizliği konusunda iletişime geçerek hizmet alabileceğiniz Beylikdüzü temizlik firması sayesinde temizliğin bir sorun..

Tarih:2016-08-15

Karadeniz İnsanını Yakından Tanıyın

Karadeniz insanı bende her zaman merak ve ilgi uyandırmayı başarmıştır. Delikanlı tanımını tam olarak karşılayan kanları tam anlamıyla deli akan bu bölgenin insanının yaşadığı coğrafya bende hep bir Karadeniz turu hayali kurma eğilimi yaratmıştır. Karadeniz dendiğinde akla ilk olarak Trabzon ve Trabzon’un..

Tarih:2016-07-01

Marka Çeşitleri Nedir

Marka Çeşitleri Nedir ?

556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnameye göre tescil edilecek markaların çeşitleri aşağıda gösterilmiştir. •    Ortak Marka: Üretim veya ticaret veya hizmet işletmelerinden oluşan, bir grubun mal veya hizmetlerini diğer işletmelerin mal v..

Tarih:2016-06-09

Temel Prensibi İnsan Sağlığını Korumak Olan Böcek İlaçlama

Bazı hastalıkların temelinde bakteriler yer alıyor. Özellikle zararlı bakterilerin oluşturduğu bazı hastalıklar bulaşıcı olabiliyor ve çok hızlı bir şekilde çok geniş bir alanı kaplayabiliyor. Yaşam alanlarınızda bakteri oluşumlarını tetikleyen böcekler ya da haşereler sağlıksız yaşam ortamları oluşmasında etkili ol..

Tarih:2016-05-24

Hiç Yorulmadan Tüm Eşyalarınız Yeni Adresinde

Bireysel olarak yaptığımız işlerde çok fazla bilgimiz bulunmuyorsa sorunlar yaşamamız çok normaldir. Taşınma gibi önemli durumlarda ise kendinizi riske atmak yerine profesyonel yardım talep ederek çok daha sorunsuz sonuçlar alabilirsiniz. Genel olarak eşyalarınızın paketleme, demonte aşamasında tercih ettiğiniz prof..

Tarih:2016-05-24

kayıt hatası>