Anasayfa » Sektörel Makaleler » Temizlik »En Son Teknoloji İle Halı Yıkama

En Son Teknoloji İle Halı Yıkama

Halı yıkamada öncü gelen firmamız, hijyen ve güvenle halılarınızın temizliğini yapmaktadır. Firma olarak amacımız müşterilerimizin halılarını teslim aldığındaki memnuniyetidir.

Halı yıkama deyince herkesin aklına halıların yıkandığı ve temizlenip getirildiği yer gelmektedir ancak halı yıkama aslında halılarınızın standartlara uygun tesislerde temizlenip yıkanmasıdır. Ümraniye halı yıkama halılarınızı, halı tipine göre ayrı uygulama ve deterjan ile temizlenmektedir. Halınızın rengini soldurmayacak canlılığını koruyacak deterjan ve uygulamalar özenle seçildikten sonra halı yıkama işlemeniz başlatılmaktadır. Halıların tozu alındıktan sonra geberi adı verilen fırça makinası, paslanmaz çelikten imal edilmiş uzun sapı olan halı yıkama ustası tarafından beden gücüyle, halı yıkama hortumu halının altında ve üstündeyken yüzeye çıkartılmış kir ve lekelerin su ile birlikte atılmasını temizlenmesini saylayan halı yıkama makinasıdır. Maltepe halı yıkama ile halılarınızıngüzelliği ise hiç sizi yormadan kapınızdan kirli halınızı alıp, temiz halınızı tekrar getirip teslim etmektedir. Halı yıkama sisteminde deterjan ve yıkama da en önemli etken oluşturmaktadır. Çünkü herkes temiz yıkama yapamadığı için kullanılan malzeme yıkama şekline kadar değişkenlik göstermektedir.  Halı yıkamamanın hassas bir konu olması ve sağlıklı şartlarda tasınmış olması olmazsa olmaz öneme sahiptir. Kadıköy halı yıkama size en iyi ve hijyenik halılar ile, temizlik konusunda evinizin mutluğunu size getirmek için hazır.

Halı yıkamada yapıtımız işi önemsiyor ve yaptığımız iş bizim aynamız olmalı doğruyu yansıtmalıdır diyoruz. Müşterilerimize gönül rahatlığı ile halılılarını teslim ediyor ve müşteri memnuniyetlerimizi gördükçe çok daha mutlulukla çalışıyoruz.