Anasayfa » Sektörel Makaleler » Mobilya »Küçükyalı İkinci El Eşya Alan Yerler

Küçükyalı İkinci El Eşya Alan Yerler

İstanbul’un pek çok noktasında eski eşyaları ve beyaz eşyaları alan firma bulmanız mümkün. Önemli olan bulduğunuz firma ile her hangi bir eşyanın satışı konusunda istediğiniz gibi anlaşıp anlaşamayacağınızdır. Sektör içinde yaşanan bazı olumsuz gelişmeler böyle bir kaygıyı gün yüzüne çıkarmaktadır. Küçükyalı ikinci el eşya firmaları özellikle bu konuda çok hassasiyet gösterdiklerini ve müşterilerinin olası bir mağduriyet yaşamaması adına kusursuz hizmet verme yolunda gayret gösterdiklerini ifade etmektedirler.

 Bölgede yaptığımız söyleşi ve araştırmalarda özellikle gündemin hareketli konularından olan 2.el eşya alış ve satış hareketliliğine dikkat çekmeye çalıştık. Esnafların her bri bu konuda elbette kendilerine özel alış ve satış metotlarını dile getirerek özellikle müşteri memnuniyetine vurgu yaptıklarını ifade edebiliriz. Küçükyalı ikinci el eşya alanlar tarafından tercih sebebi olan bu merkezler her gün binlerce insanın alışveriş anlamında buraları ziyaret etmesi anlamına geliyor. Ancak her alışveriş tutkununun alış ve satış amacının farklı olması bu satış merkezlerinden beklenileni de yüksek seviyede tutuyor.

Özellikle esnafın en büyük isteği bu sektöre, daha önce bu tarz merkezlerden hiç alışveriş yapmamış kişilerin ön yargı ile yaklaşması ve tecrübe buralar hakkında çıkarttıkları söylemlerin kendilerini üzdüğünü belirtmekteler. Bizimde araştırmalarımızda ortaya çıkan gerçek sonuç Küçükyalı ikinci el eşya alan yerler içinde gezdiğimiz her mağazanın eşya çeşitliliği gerçektende çok renkli, kaliteli ve hepsi de uygun rakamlardan satıştaydı. Aslında bu merkezlere hiç vakit kaybetmeden gitmek, ya da ihtiyaç fazlası ürünlerimizi bir kenarda kaderlerine terk edeceğimize bu kategoride ki mağazalara satarak değerlendirmek gerekir.

www.kucukyaliikincielesya.com

kayıt hatası>