ANASAYFA » TIBBİ MÜSTAHZARAT SANAYİİ » TIBBİ MÜSTAHZARAT İMALİ » ŞİŞLİ TIBBİ MÜSTAHZARAT İMALİ

Marmara Meslek Kursları

Marmara Meslek Kursları İSTANBUL İlinin ŞİŞLİ ilçesinde bulunmaktadır. TIBBİ MÜSTAHZARAT SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: Marmara Meslek Kursları
  • Adres: 19 Mayıs Mahallesi, Etfal Hastanesi Sokak Ufuk Eczanesi üstü No:8 Şişli/İstanbul ŞİŞLİ, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:
  • Fax:
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Marmara Meslek Kursu öğ-rencileri son teknoloji ekipmanları, üniversite mezunu hocalarıyla, ge-lişen ve gelişmekte olan Spa ve Güzellik merkezleriyle işbirlikçi ça-lışma sağlayan bir eğitim kurumudur.Teorik ve uygulamaları derslerin yanı sıra öğrencilerine birebir çalışma ortamlarında pratik yapma im-kanı sağlamaktadır. İş arayan, personel arayan, iş kurmak ya da ge-liştirmek isteyenler için bir danışmalık noktasıdır.Milli Eğitim Bakanlı-ğı Sertifikaların yanı sıra, ayrıntılı ders transkriptleri, seminer ve katı-lım belgeleri, workshoplar, kozmetik ürünleri, sertifikalarıyla sektör içinde sizi ayrıcaklı bir noktaya taşımaya çalışmaktadır. Marmara Meslek Kursu ile farkı yakalayın.

Faaliyet Alanları
: microblading,ipek kirpik,podoloji,eğitim,protez tırnak,uygulamalı eğitimler,kurs,güzellik uzmanlığı,cilt bakımı,makyaj,masaj,kalıcı makyaj,Ankara,İzmir,Kocaeli,İstanbul,şişli,sertifika,milli eği-tim,diploma

Anahtar Kelimeler
güzellik, podoloji, kalıcı makyaj, microblading, milli eğitim, protez tırnak, 46153