ANASAYFA » ELEKTRİK MALZEMELERİ, AKÜMÜLATÖR VE AYDINLATMA SANAYİİ » AKÜMÜLATÖR VE PİL İMALİ » MALTEPE AKÜMÜLATÖR VE PİL İMALİ

Mega Holdings

Mega Holdings İSTANBUL İlinin MALTEPE ilçesinde bulunmaktadır. ELEKTRİK MALZEMELERİ, AKÜMÜLATÖR VE AYDINLATMA SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: Mega Holdings
  • Adres: incirli basınevleri MALTEPE, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:
  • Fax:
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Mega Holdings Limited Şirketi 1999 yılında Hong Kong`ta kurulmuştur. 12 yıllık çalışmalarının sonucunda Hosting Şirketleri arasında PAZAR LİDERİ olmayı başarmıştır. Kendini müşteri dostu, verimli ve güvenilir bir organizasyon şirketi olarak kanıtlamıştır. Mega Holdings 2005`ten beri dünyaca ünlü MLMIA`nın kurumsal üyesi onlanın grurunu yaşamaktadır. İnternet ağında müşterilerini Sanal Ev Sahibi yaparak , evlerinin tasarımını kendileri yapmasını sağlamıştır. Birçok insanın hayallerini gerçekleştirmekte , değişik ülkelerde insanları iş sahibi yapmaktadır. Durmaksızın genişleyen ağı ve artan başarıyla tüm gözleri üzerine çekmektedir. Türkiye`de ve Dünya`da yeni fikirleriyle başarıdan başarıya koşmaktadır. Çalıştığı sektörde yaş ortalaması büyük insanlar dışında gençlerede iş fırsatı sunmakta , birçok promosyonla dünyanın güzelliklerinin farkına varılması sağlanmaktadır.

Faaliyet Alanları
Web Sitesi

Anahtar Kelimeler
Mega Holdings, Mega, 42541