ANASAYFA » ÇELİK KONSTRÜKSİYON VE PRES İŞLERİ SANAYİİ » ÇELİK KONSTRÜKSİYON, DEMİR DOĞRAMA » PENDİK ÇELİK KONSTRÜKSİYON, DEMİR DOĞRAMA

MERT ÇELİK KONSTRÜKSİYON SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MERT ÇELİK KONSTRÜKSİYON SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İSTANBUL İlinin PENDİK ilçesinde bulunmaktadır. ÇELİK KONSTRÜKSİYON VE PRES İŞLERİ SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: MERT ÇELİK KONSTRÜKSİYON SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Adres: Doğu Mah. Bilge Sok. No:2 k:4 d:3 PENDİK, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:0216 491 00 29
  • Fax:02164910009
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Mert Çelik Konstrüksiyon SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ. 2001 yılında Çelik yapı alanında faaliyete başlamıştır. Şirketimiz Geleceğe en önde adım atabilmek için rakiplerinin göremediği fırsatları sezebilme ve daima önde olma “felsefesine dayanmaktadır. Üretim,Yönetim,hedef ,teknoloji ,araştırma ve geliştirme gibi unsurları modern yaklaşımda ise multi disiplinler gurup yaklaşımını içeren,yönlendirilebilen,kontrol altında tutan,ve her projeyi ilk projesi gibi benimsemeyi ilke haline getirmiştir. Şirketimiz Üretimin her aşamasında tasarım süreç planlama üretim planlama kurumsal kaynak planlaması esnek imalat sistemleri vb. konularda kaliteyi en yukarı çıkarmak için çalışmaktır.

Faaliyet Alanları
ÇELİK KONSTRÜKSİYON İMALAT VE MONTAJI, ÇELİK YAPILAR, ÇELİK FABRİKA, ÇELİK ÇATI

Anahtar Kelimeler
ÇELİK ÇATI, ÇELİK FABRİKA, ÇELİK YAPILAR, ÇELİK KONSTRÜKSİYON, ÇELİK KONSTRÜKSİYON İMALAT VE MONTAJI, 41555