ANASAYFA » ORMAN ÜRÜNLERİ VE AHŞAP MOBİLYA SANAYİİ » MOBİLYA VE DOĞRAMA İMALİ » Sefaköy MOBİLYA VE DOĞRAMA İMALİ

ModiFuar - Fuar Stand Tasarımı ve Uygulamaları

ModiFuar - Fuar Stand Tasarımı ve Uygulamaları İSTANBUL İlinin Sefaköy ilçesinde bulunmaktadır. ORMAN ÜRÜNLERİ VE AHŞAP MOBİLYA SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: ModiFuar - Fuar Stand Tasarımı ve Uygulamaları
  • Adres: Kartaltepe Mah. Yalçın Sok. No:26/A Sefaköy/İstanbul Sefaköy, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:0212 5792569
  • Fax:0212 5794754
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
ModiFuar Hakkında: Tarihçemiz : Modi tasarım, fuar stand hayatına Elektro Dizayn olarak başlamıştır. Şuan Modi Fuar olarak devam etmekteyiz. Modi, fuarcılık sektöründe özel ve modüler fuar standları imalat ve kurulumunu yapmaktadır. Tecrübeli ve profesyonel üretim imkanları, çözümcü ve çarpıcı tasarım çalışmalarıyla Modi Fuar, tüm endüstri alanlarında, fuar standı konusunda kendi imalatıyla hizmet veren bir firmadır. Fuar stand tasarımı, firmaların ve ürünlerin kendilerini sunduğu en etkili vitrin işlevi görmekte ve marka imajının akıllarda kalması için kilit rol oynamaktadır. Seçilen malzeme ve tasarım yöntemiyle, ürün ziyaretçi üzerinde kalıcı bir etki yaratmaktadır. Yaşam tarzıyla birlikte fuar stand tasarımlarıda değişmektedir. Modi Fuarın firma odaklı tasarım anlayışı, fuarın maksimum verimde geçmesine katkıda bulunmaktadır. Kaliteye her zaman önem veren Modi Fuar, imalatın ilk aşamalarından itibaren sistematik ve planlı üretim süreci geçirmektedir. Bunun karşılığında, müşteri memnuniyeti olarak geri dönmektedir. 6 yıldır profesyonel bir şeklide çalışmaktayız. Misyonumuz : Modi Fuar kurulduğu 2006 yılından bu yana, Türk ve Dünya stand tasarım sektöründe ki gelişmeleri takip edip, sürekli kendini yenileyip; partner olarak gördüğü müşterilerine en iyi hizmet ve görselliği sunmaktadır. Hedef ve ilkesi müşterilerine değer yaratmak olan Modi Fuarın çalışma prensibi, kalite ve müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Türkiye`de geleceğin fuar standları uygulamasını misyon olarak belirleyen Modi Fuar, herbiri kendi sektörlerinde marka olmuş bir çok firma ve işletmenin stand tasarımı anlamında çözüm ortağıdır. Vizyonumuz : Modi Fuar kalite ve müşteri memnuniyetimizden ödün vermeden, gelişen ve sürekli yenilenen tasarım sektöründe ki en son uygulamaları takip ederek, müşteri ilişkisini partner ilişkisine dönüştürerek, sektördeki öncelikle tercih edilen firmaların başında gelmektir.

Faaliyet Alanları
Yurtiçi - Yurtdışı Fuar ve Kongreler İçin Hizmetlerimiz : - Ürün Teşhir Standları - Kongre Standları - Mağaza-Ofis Dekorasyonu - Ahşap Fuar Standları - Modüler Fuar Standları - Max Plus Fuar Standları - Fuar Malzemesi Kiralama - Özel Sistem Tasarımlar - Fuarlar İçin Hostes Temini - Ahşap Kare Profil - Fuar Ekstra Malzemesi

Anahtar Kelimeler
fuar standı, modüler stand, fuar stand tasarımı, ahşap stand, fuar ekstra malzemesi, fuar standı kiralama, 41299