ANASAYFA » MAKİNE, ALET VE YEDEK PARÇA SANAYİİ » SINAİ, ZİRAAT VE İNŞAAT MAKİNELERİ İMALİ » ESENYURT SINAİ, ZİRAAT VE İNŞAAT MAKİNELERİ İMALİ

MT MAKİNA GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ İML. İTH. İHR. SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MT MAKİNA GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ İML. İTH. İHR. SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İSTANBUL İlinin ESENYURT ilçesinde bulunmaktadır. MAKİNE, ALET VE YEDEK PARÇA SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: MT MAKİNA GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ İML. İTH. İHR. SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Adres: Cumhuriyet Mah. 1983 Sok. Kent Vizyon No: 1 İç Kapı No: 85 Esenyurt / İST. ESENYURT, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:02126133182
  • Fax:02126133182
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Hakkımızda MT sahip olduğu gücünü alanında ki 20 yılı aşkın tecrübesinden ve profesyonel kadrosundan almaktadır. Geri dönüşümün en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içindedir. Bu sayede doğru ve dürüst olmaktan taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir. Tecrübeli kadromuz çağdaş çalışma alanları ve her geçen gün genişleyen modern makina parkıyla sektörünün en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Firmamız parçalayıcı, kırıcı, öğütücü, ezici, kesici, yakıcı, ayrıştırıcı makineler ve tesisler üretmektedir. Ürettiğimiz teknolojiler ile atıklarınızın hacmini ufaltıp, bertaraf edip, tekrar kullanımını sağlayıp, sterilize yapıp veya enerjiye dönüştürüp sizlere yenilikçi çözümler sunarak çevre duyarlılığı ile ilgili tüm sektörlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Firmamız kalite, güven ve titizlik anlayışıyla birlikte en son teknolojik imkanları da kullanmaktadır. Rekabetin sürekli arttığı günümüz pazar ortamında politikamızın, sizlere kalite güvencesi vermek olduğu bilincindeyiz. Misyonumuz Temel misyonumuz, hızla ve yenilenerek gelişen dünyamızda üretim zincirinin kopmaz bir parçası olmaktır. Firmamızın felsefesi hatasız iş ve müşteri memnuniyeti merkezine odaklanmıştır. Bu hedefe, yeni çalışmalara ve tekniklere imza atarak, dünya teknolojilerini sürekli takip ve transfer ederek ulaşıyoruz. Uzun yılların deneyimleri ve birikimleri sonucu elde ettiğimiz profesyonel yaklaşım firmamızın ayırt edici temel nitelikleri arasındadır. Gelinen noktada MT ailesi adı, kaliteli ürünler, müşteri merkezli pazarlama, hatasız iş, sürekli servis ve kesintisiz gelişme ile birlikte anılmaktadır. Vizyonumuz Geri dönüşüm sektöründe dünya standartlarını yakalayarak, hız, kalite ve kesintisiz gelişim ihtiyacına yanıt olup, bu alandaki boşluğu doldurmaktır. Nitelikli insan kaynağı ile üründe ve hizmette kaliteyi öncüleyen, sektörde en hızlı büyüyen ve uluslararası rekabette güçlü bir firma oluşturmaktır. Sürekli gelişim bilinciyle, kaliteli ve verimli üretim anlayışını, kuruluş çalışanları ve müşterilerine benimseten yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayan sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.

Faaliyet Alanları
Geri Dönüşüm Sistemleri ve Tesisleri imalatı.

Anahtar Kelimeler
parçalama makinesi, kırma makinesi, öğütme makinesi, çekiçli kırıcı, çöp ayıklama tesisi, geri dönüşüm tesisleri, 46336