ANASAYFA » KAĞIT VE MUKAVVA MAMULLERİ SANAYİİ » KARTON MAMULLERİ İMALİ » ESENYURT KARTON MAMULLERİ İMALİ

OZAN OLUKLU MAUKAVVA AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

OZAN OLUKLU MAUKAVVA AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İSTANBUL İlinin ESENYURT ilçesinde bulunmaktadır. KAĞIT VE MUKAVVA MAMULLERİ SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: OZAN OLUKLU MAUKAVVA AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Adres: Çarşıpazarkent Aşıkveysel Mah. Reşneli Niyazi Sok. No: 4/87 ESENYURT / İSTANBUL ESENYURT, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:0212 672 40 40
  • Fax:0212 672 40 46
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Ozan Ambalaj 18 yılı aşan Ambalaj Sektöründe bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Faaliyete girdiğimiz günden itibaren Ambalaj konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; İstenilen Ebat, Tarz, Renk ve Adetlerde; Oluklu Mukavva Koli ve Kutu, Ofset Koli ve Kutu, her model fantezi özel kesimli kutu, baskılı veya baskısız olarak imalatını yapmaktadır. Ozan Ambalaj ailesi olarak; Başarının ve sürekliliğinin teminatı, hizmette ve kalitede dürüstlük, Güvenilir, Çözüm Odaklı, araştırmacı, Disiplinli, yenilikçi, Niteliklerini kendimize prensip edinmiş ve sürekli daha ileriyi hedefleyen çalışmalar yapmaktayız.

Faaliyet Alanları
İstenilen Ebat, Tarz, Renk ve Adetlerde; Oluklu Mukavva Koli ve Kutu, Ofset Koli ve Kutu, her model fantezi özel kesimli kutu, baskılı veya baskısız olarak imalatını yapmaktadır.

Anahtar Kelimeler
OLUKLU, KOLİ, OFSET, KUTU, AMBALAJ, MUKAVVA, 44362