ANASAYFA » MAKİNE, ALET VE YEDEK PARÇA SANAYİİ » SINAİ, ZİRAAT VE İNŞAAT MAKİNELERİ İMALİ » BEYOĞLU SINAİ, ZİRAAT VE İNŞAAT MAKİNELERİ İMALİ

Özkardeşler Makina Tic. A.Ş.

Özkardeşler Makina Tic. A.Ş. İSTANBUL İlinin BEYOĞLU ilçesinde bulunmaktadır. MAKİNE, ALET VE YEDEK PARÇA SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: Özkardeşler Makina Tic. A.Ş.
  • Adres: Tersane Caddesi Bakır Sokak No:18 Karaköy-Beyoğlu /İstanbul BEYOĞLU, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:0212 254 44 45
  • Fax:0212 253 79 32
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
1954 yılında Ömer, Ali ve Mehmet ÖZKARA kardeşlerin girişimiyle Karaköy’de mütevazi bir hırdavat mağazası ile başlayan yolculuğumuz, bugün ulusal pazarda faaliyet gösteren Özkardeşler Makina A.Ş ve Kale Şirketler Grubu çatısı altında, yüzlerce çalışan ve 300`e yakın bayi ile devam etmektedir. Geride kalan 58 yıl içinde, ticaretin etik kurallarını ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinerek büyüyen ve gelişen Öz kardeşler A.Ş; günümüzde diğer grup şirketleriyle birlikte dünyanın önde gelen teknoloji firmalarına ait makine ve elektrikli el aletleri markalarının Türkiye temsilciliklerini başarıyla yürütmektedir. Şirketler grubu, bünyesinde bulundurduğu Dewalt, Flex, Stanley, Black&Decker, RidGid, Ultralube gibi dünya markalarına ek olarak Atlas ve KL gibi ulusal pazarda tanınmış kendi markaları ile de yurtiçinde ve yurtdışı pazarlarda satış ve satış sonrası hizmetler sunmaktadır. Özkardeşler Makina A.Ş tüm kazanımlarına ek olarak, dünyadaki teknoloji üreticisi partnerleriyle geliştirdiği işbirliği ile sektorel gündemi yakından takip ederek yeni teknolojiler ve yenilikçi ürün gruplarını dünya ile eş zamanlı olarak Türk tüketicisiyle buluşturmaya devam etmektedir. Şirketler topluluğunun son yıllarda ki pazarlama vizyonu kapsamında Özkardeşler A.Ş, 90 yıldır Almanya’da üretilen, elektrikli el aletleri segmentinde yenilikçi ve spesifik ürünleriyle öne çıkan dünyaca ünlü FLEX markasının, taşıma kaldırma ekipmanları, forklift ve istif makineleri ile yurtiçi ve yurt dışı pazarda kendini kanıtlamış ATLAS, ve diğer taraftan endüstriyel yağlayıcılar, pas sökücüler, gresler ve sanayi yağı üreticisi Amerikan ULTRALUBE markasının satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir. Etik kurallar çerçevesinde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak, bayilerine ve müşterilerine sorunsuz satış ve satış sonrası hizmetler sunmak, çalışanlarına iyi bir ortam sunarak mesleki tatmin ve bağlılığı artırmak Özkardeşler Makina A.Ş’nin ana ilkeleridir.

Faaliyet Alanları
İnşaat makinaları, istif makinaları, transpalet, elektrikli el aletleri, zımpara makinaları

Anahtar Kelimeler
transpalet, istif makinası, alçı zımpara makinası, taşlama makinası, kriko, dekupaj testere, 43589