ANASAYFA » ORMAN ÜRÜNLERİ VE AHŞAP MOBİLYA SANAYİİ » MOBİLYA VE DOĞRAMA İMALİ » SULTANBEYLİ MOBİLYA VE DOĞRAMA İMALİ

Poli mobilya avm

Poli mobilya avm İSTANBUL İlinin SULTANBEYLİ ilçesinde bulunmaktadır. ORMAN ÜRÜNLERİ VE AHŞAP MOBİLYA SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: Poli mobilya avm
  • Adres: Akşemsettin Mahallesi, Gülbahçe Sk. No.2, 34925 Sultanbeyli/İstanbul SULTANBEYLİ, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:+902164872545
  • Fax: +90 555 050 86 66
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
2009 yılından bu yana faaliyet gösteren mobilya çarşısı, konusunda Anadolu yakasının ilk Mobilyacılar AVM’ si dir.Çok sayıda Üretici firmalarının bir arada,uygun fiyatla mal satmaları amacı ile,bunu bir çarşı disiplini ile sunmak amacıyla kurulmuştur. Yıllardır kazandığı deneyim ile her geçen gün kendini yenilemektedir. Kurulduğu günden bu yana sizlere en kaliteli ürünleri sunmaya çalışan POLİ MOBİLYA AVM’e müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Çarşımızda Nasıl Mağazalar Mevcut? Çarşımızda 42 adet ; Mobilya Beyaz Eşya ve elektronik Küçük ev aletleri, züccaciye Halı ve perde Aksesuar, avize Masa, sandalye Baza ve yatak Mağazaları faaliyet göstermektedir. Vizyonumuz Nedir? Uygun fiyatla kaliteli mal satmayı amaçlayan firmaları bir araya getirmek, bu firmaları organize bir çarşı yönetimi ile “ POLİ “ garantisi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sağlamak. Misyonumuz Nedir? Bir ev için gereken her türlü eşyayı, çok sayıda alternatifle bir arada sunmak, rekabete dayalı alternatif ve kaliteyi arttırmak, uygun fiyata tüketiciye ulaşmak.

Faaliyet Alanları
ucuz mobilyalar düğün paketi, istanbul mobilya trend parçalar halı perde masa sandalye sudan ucuz mobilyanın adresi indirimli düğün paketi tıkla poli avm telefonu 0216) 487 25 45 tıkla! https://www.poliavm.com

Anahtar Kelimeler
düğün paketi, istanbul mobilya, ucuz mobilyalar, indirimli düğün paketi, mobilyacılar, dekorasyon, 46650

kayıt hatası> kayıt hatası>