ANASAYFA » MAKİNE, ALET VE YEDEK PARÇA SANAYİİ » PRESLER, TAKIM TEZGAHLARI-EL ALETLERİ VE KALIP İMALİ » TUZLA PRESLER, TAKIM TEZGAHLARI-EL ALETLERİ VE KALIP İMALİ

Rafgrup Raf Sistemleri

Rafgrup Raf Sistemleri İSTANBUL İlinin TUZLA ilçesinde bulunmaktadır. MAKİNE, ALET VE YEDEK PARÇA SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: Rafgrup Raf Sistemleri
  • Adres: Deri O.S.B Mah. Kazlıçeşme Cad No:33/A G-6 Parsel, 34956 Tuzla TUZLA, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:(0216) 394 80 86
  • Fax:(0216) 394 81 86
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
"Rafgrup Raf Sistemleri, raf sektöründe faaliyet gösteren firmamız, ticari hayatına 2011 yılında başlamıştır.Kuruluşundan itibaren müşterileriyle karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmuş, hızla büyümesi ve gelişmesiyle raf sistemleri alanında öncü kuruluşlar arasında yerini almıştır. Sahip olduğu modern ekipmanlar ve kendisine kattığı yeniliklerle sürekli ilerlemeyi hedeflemektedir. 2012 yılından itibaren raf sistemleri imalatına başlamıştır. Rafgrup, bünyesi altında çalışan ve her biri uzun yıllar kendi alanında deneyim ve tecrübe kazanmış mimar, mühendis ve teknikerlerden oluşmakta, araştırma geliştirme (AR-GE) bölümü ile iş hacmini genişleterek kendini yenilemekte ve daima bir adım önde olmaktadır."

Faaliyet Alanları
raf,raf sistemleri,depo raf sistemleri,metal raf,çelik raf,paslanmaz raf, endüstriyel raf,depo rafı, palet rafı

Anahtar Kelimeler
raf sistemleri, depo raf sistemleri, çelik raf, metal raf, paslanmaz raf, depo rafı, 46648

kayıt hatası> kayıt hatası>