ANASAYFA » ELEKTRİK MALZEMELERİ, AKÜMÜLATÖR VE AYDINLATMA SANAYİİ » DİĞER ELEKTRİK MALZEMELERİ İMALİ » ÜMRANİYE DİĞER ELEKTRİK MALZEMELERİ İMALİ

sahra kablo

sahra kablo İSTANBUL İlinin ÜMRANİYE ilçesinde bulunmaktadır. ELEKTRİK MALZEMELERİ, AKÜMÜLATÖR VE AYDINLATMA SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: sahra kablo
  • Adres: inkılap mah. dr.fazıl küçük cad. no:16 ümraniye/istanbul ÜMRANİYE, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:02166341023
  • Fax:02166341030
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Kendi branşında ülkemizin önde gelen kuruluşlarından biri olan firmamız, 1968 yılında küçük bir atölyede başladığı üretimini günümüzde 10,000 m2 kapalı alan üzerine kurulu kendi tesislerinde devam ettirmektedir. Üretiminin büyük bir oranını ihraç eden firmamız iç piyasada da müşterilerimizden gelen talepleri yüksek üretim hacmi sayesinde kısa sürede karşılayabilmektedir. Müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite anlayışı ile beraber sahip olduğu TSE ve ISO 9001:2000 belgeleri firmamıza duyulan güvenin teminatıdır. Üretim tesisimiz ve makina parkurumuz teknolojik gelişmelere ayak uyduracak bir yapıda olup bu sayede daha hızlı ve daha kaliteli bir üretim süreci gerçekleştirilmektedir. Başarının ancak ürün kalitesi ve hızlı üretim ile geldiğini bilen çalışanlarımız, şirketimizin sahip olduğu vizyonun güvencesidir. Kalite anlayışı, 40 yıllık tecrübesi, müşteri odaklı çalışma prensibi, tecrübeli kadrosu ve artan satış pazarlama ağı sayesinde firmamız gelişen teknoloji ile birlikte kendine yeni hedefler koyarak yoluna devam etmektedir.

Faaliyet Alanları
üretim ve ihracat

Anahtar Kelimeler
alüminyum kablo, hava-i hat kablosu, yeraltı kablosu, alüminyum iletkenler, 40754