ANASAYFA » KAZAN-BASINÇLI KAPLAR, SINAİ SOĞUTMA VE ISITMA SANAYİİ » KLİMA SINAİ SOĞUTMA-ISITMA CİHAZLARI VE BRÜLÖR İMALİ » PENDİKŞehir KLİMA SINAİ SOĞUTMA-ISITMA CİHAZLARI VE BRÜLÖR İMALİ

TESPİT SHIHI TEHSİSAT

TESPİT SHIHI TEHSİSAT İSTANBUL İlinin PENDİKŞehir ilçesinde bulunmaktadır. KAZAN-BASINÇLI KAPLAR, SINAİ SOĞUTMA VE ISITMA SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: TESPİT SHIHI TEHSİSAT
  • Adres: Merkez Mah. Kurum Sk. 14/8 Pursaklar / Ankara PENDİKŞehir, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:0538 211 42 24
  • Fax:0538 211 42 24
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Su tesisatının tamiri için öncelikle sızan suyun yerini yani borudaki patlağı bulmak gerekir. Bu iş için özel olarak üretilen dinleme ve su kaçağı görüntüleme cihazları sayesinde kesin olarak kaçak sebebi bulunur. Borudaki kaçağın tamirini bir kaç farklı yöntem ile yapabildiğimiz gibi kaçağın noktasını bulmak içinde değişik yöntemler kullanabiliriz. Piyasada su kaçağı tamiri için genel olarak kullanılan 6 yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerin dışında da kaçak bulma işlemi mümkündür ancak en yaygın olan 6 sın dan bahsedeceğiz. Bunlardan beşi su kaçağının yerinin belirlenmesinde kullanılırken altıncısı olan basınç kontrol yöntemi diğer tamirlere yardımcı olarak kullanılır.

Anahtar Kelimeler
su kaçağı, gider açma, su tesisatcısı, pimaş açma, su kaçağı bulma, 44607