ANASAYFA » DEMİR-BAKIR DIŞI METALLER VE ALAŞIMLARI SANAYİİ » ALÜMİNYUM VE ALAŞIMLARINDAN MAMULLER İMALİ » ESENYURT ALÜMİNYUM VE ALAŞIMLARINDAN MAMULLER İMALİ

TRAKYA İNŞAAT CAM VE ALÜMİNYUM GRUP DEKORASYON

TRAKYA İNŞAAT CAM VE ALÜMİNYUM GRUP DEKORASYON İSTANBUL İlinin ESENYURT ilçesinde bulunmaktadır. DEMİR-BAKIR DIŞI METALLER VE ALAŞIMLARI SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: TRAKYA İNŞAAT CAM VE ALÜMİNYUM GRUP DEKORASYON
  • Adres: NAMIK KEMAL MAHALLESİ LLESI KILER CADDESİ ESI (ESKI TONGUÇ BABA CAD.) 22. SOKAK NO:29 HARAMIDERE ESENYURT/İSTANBUL(TORIUM ALIŞVERIŞ MERKEZI ARKASI) ESENYURT, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:02126906180
  • Fax:02126906126
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Trakya İnşaat Cam ve Alüminyum Grup Dekorasyon alüminyum kompozit panel (levha) uygulamaları, alüminyum kapı, korkuluk, küpeşte, ferforje, fotoselli kapılar, plastik doğrama, yer döşemeleri ve her türlü cam kesme, monteleme işlemleri konusunda uzman ekibiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurucularımızdan Sayın Hamza FIRAT, babası Gazi FIRAT, kardeşleri Ünal FIRAT ve Ahmet FIRAT ile 1968 yılında İstanbul / Fındıkzade semtinde Coşkun Cam ve Alüminyum Plastik Firması adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Hamza Fırat Trakya İnşaat Cam ve Alüminyum Grup Dekorasyon firması adı altında faaliyet kollarını artırarak, ürün ve hizmet yelpazesini genişletmiştir. Yurt içi ve yurt dışında; makina parkuru, projelerini genişletip yeni tesisler kurarak ciddi atılımlar yapmayı hedefleyen TRAKYA DEKORASYON önümüzdeki yıllarda hizmetteki kalite anlayışını daha da arttırarak devam etmeyi kendine amaç edinmiştir.

Faaliyet Alanları
Trakya İnşaat Cam ve Alüminyum Grup Dekorasyon alüminyum kompozit panel (levha) uygulamaları, alüminyum kapı, korkuluk, küpeşte, ferforje, fotoselli kapılar, plastik doğrama, yer döşemeleri ve her türlü cam kesme, monteleme işlemleri konusunda uzman ekibiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Anahtar Kelimeler
alüminyum doğrama, kompozit, plastik doğrama, cam, küpeşte, cephe giydirme, 41131