ANASAYFA » ELEKTRİK MALZEMELERİ, AKÜMÜLATÖR VE AYDINLATMA SANAYİİ » AYDINLATMA ÜRÜNLERİ İMALİ » GAZİOSMANPAŞA AYDINLATMA ÜRÜNLERİ İMALİ

Ünal Aydınlatma

Ünal Aydınlatma İSTANBUL İlinin GAZİOSMANPAŞA ilçesinde bulunmaktadır. ELEKTRİK MALZEMELERİ, AKÜMÜLATÖR VE AYDINLATMA SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: Ünal Aydınlatma
  • Adres: Cumhuriyet mahallesi cebeci caddesi no189/1 sultangazi/istanbul GAZİOSMANPAŞA, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:0212 667 51 14_15
  • Fax:0212 667 52 92
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
16 yılı aşkın süredir Klasikten moderne birçok tarz ve modelle sizlere sınırsız bir hizmet anlayışını benimseyen Ünal Aydınlatma, dün olduğu gibi bugünde estetiğe olan sadakatine devam ediyor. İmalatı da bünyesinde bulunduran Ünal Aydınlatma. tecrübeli kadrosu ile tüm ev,villa,yalı,müze,oteller,restorasyon projeleri, özel-genel ve dış mekan aydınlatma projelerinde, imalatı istenen en küçük aydınlatma elemanından en büyük özel tasarıma kadar kaliteli hizmet vermektedir. 5.000 metrekare kapalı alana sahip fabrika üretim alanında ; Firmamızda 80 deneyimli,kaliteli çalışanlarımızla yıllardır yurtiçi ve yurt dışı olmak üzere birçok otel aydınlatma elemanlarının imalatlarını başarı ile gerçekleştirmekteyiz.

Faaliyet Alanları
Toptan avize imalat, otel ,restaurant, camii ,kilise aydinlatma projesi ve restorasyonu

Anahtar Kelimeler
avize, lambader, aydınlatma, lighting, chandeliers, floor lamp, 43575