ANASAYFA » KAZAN-BASINÇLI KAPLAR, SINAİ SOĞUTMA VE ISITMA SANAYİİ » KAZAN VE BASINÇLI KAPLAR İMALİ » TUZLA KAZAN VE BASINÇLI KAPLAR İMALİ

ÜNİVERSAL KAZAN PROSES BUHAR MAKİNALARI VE ISI SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.

ÜNİVERSAL KAZAN PROSES BUHAR MAKİNALARI VE ISI SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. İSTANBUL İlinin TUZLA ilçesinde bulunmaktadır. KAZAN-BASINÇLI KAPLAR, SINAİ SOĞUTMA VE ISITMA SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: ÜNİVERSAL KAZAN PROSES BUHAR MAKİNALARI VE ISI SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.
  • Adres: Orta Mah. Atayolu Cad. Ekşioğlu Erdem San. Sit. C-3 Blok No:6-7-8 TUZLA, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:0 216 372 77 53
  • Fax:0 216 416 30 00
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Isı cihazları üretiminde 1970 yılından beri faaliyette bulunan firmamız, sürdürdüğü araştırma-geliştirme faaliyetleri ile müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurularak, teknolojik yenilikleri ürünlerine uygulamış; dolayısı ile konusunda öncü olmuştur. Ürünlerimizde kalite, güvenlik, verim, ömür ve kullanım kolaylığı üretimimizde göz önünde bulundurulan temel unsurlardır. Ayrıca satış sonrası teknik destek ve servis hizmetlerimizle en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak öncelikli hedefimizdir. ISO 9001 kalite belgesine sahip olan firmamız, tecrübeli mühendis, teknisyen ve işçi kadrosu ile İstanbul-Tuzla daki tesisinde TSE, DIN, EN normlarına uygun olarak üretim yapmaktadır. Ürünlerimiz CE işaretine sahiptir. Firmamız, kazan ve basınçlı kaplar sektöründe Asya,Avrupa ve Ortadoğu’yu kapsayan birçok ülkeye yaptığı ihracatlar ile ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır. 100.000 kcal/h den 12.000.000 kcal/h e ve 0,5 bar basınçtan 30 bar basınca kadar ısı cihazları üretebilen ÜNİVERSAL, üretiminin % 20 sini ihraç etmektedir. Bayi ve servis ağı ile güçlü bir satış ve satış sonrası hizmet sunmaktadır.

Faaliyet Alanları
Buhar Kazanları,Buhar Jeneratörleri,Ekonomizör,Kızgın Yağ Kazanı,Kalorifer Kazanları,Boyler imalatları

Anahtar Kelimeler
Buhar Jeneratörleri, Buhar Jeneratörü, Üniversal Kazan, Buhar Kazanı, Buhar Kazanları, üniversalkazan, 41598