ANASAYFA » DEMİR-BAKIR DIŞI METALLER VE ALAŞIMLARI SANAYİİ » DİĞER METAL VE ALAŞIMLARINDAN MAMULLER İMALİ » BAKIRKÖY DİĞER METAL VE ALAŞIMLARINDAN MAMULLER İMALİ

Uzaktan Kumandalı Kapı

Uzaktan Kumandalı Kapı İSTANBUL İlinin BAKIRKÖY ilçesinde bulunmaktadır. DEMİR-BAKIR DIŞI METALLER VE ALAŞIMLARI SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: Uzaktan Kumandalı Kapı
  • Adres: Terraki Cad. Karacaoğlan Sk. No:7/2 Bakırköy / İSTANBUL BAKIRKÖY, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:02126600743
  • Fax:02126604074
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
Tecrübeli uzman kadrosuyla alanında ilklere imza atmış personelimiz ve 1999 yılından bu yana Erka adıyla faaliyet gösteren firmamız, siz değerli müşterilerine en güzel hizmeti sunmak için sizin istekleriniz doğrultusunda projeler üretir. Firmamızda her türlü proje TSE ve/veya uluslararası DIN normlarına uygun olarak uygulanmaktadır. Gerek proje esnasında gerekse de proje uygulandıktan sonra müşteri ilişkilerimiz her zaman tutarlı olmuştur. Para kazanmaktan çok hizmet etmeyi ilke edinen Erka bu anlamda pek çok başarıya imza atmıştır. En büyük başarımız ise saygın bir müşteri kitlesi edinmiş olmamızdır. Bize göre kalite belgemiz bir firmanın imzaladığı sertifika değil müşterilerimizin memnuniyetidir. Referanslarımız da bu alanda ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Tüm müşterilerimize bizi seçtiklerinden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla Erka Yapı ve Otomasyon Sistemleri Ltd. Şti.

Faaliyet Alanları
Uzaktan kumandalı kapı, otomatik kapı imalatı ve servisi ile yedek parçalarının temini,otopark kapıları,garaj kapıları,bahçe kapıları,uzaktan kumandalı motorlu kapı çeşitleri,uzaktan kumandalı site otoparkı giriş kapıları,apartmanlar ile fabrikalarda kullanılan otomatik kollu bariyer kapı çeşitleri.

Anahtar Kelimeler
Uzaktan kumandalı kapı, Otomatik kapı, 43421