ANASAYFA » ORMAN ÜRÜNLERİ VE AHŞAP MOBİLYA SANAYİİ » MOBİLYA VE DOĞRAMA İMALİ » MALTEPE MOBİLYA VE DOĞRAMA İMALİ

ZıpZıp Park

ZıpZıp Park İSTANBUL İlinin MALTEPE ilçesinde bulunmaktadır. ORMAN ÜRÜNLERİ VE AHŞAP MOBİLYA SANAYİİ sektöründe faaliyet gösteren işletmenin bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


  • Firma: ZıpZıp Park
  • Adres: Bağdat Caddesi İstasyon Yolu sokak No: 3 Altıntepe / Bostancı Istanbul / Türkiye MALTEPE, İSTANBUL Turkey
  • Telefon:216 988 60 24
  • Fax:216 988 01 61
  • Web Sayfası:

Hakkımızda
ürkiye’nin park oyuncakları ve oyun grubu üreticisi olan Zıpzıp Park, İstanbul’da 3+ yaş grubu çocuklar için yaratıcı, aktivitesi bol park çözümleri sunmaktadır. 2005 yılından beri tasarım faaliyetlerini sürdüren firmamız son 6 yıldır çocuk oyun grupları üzerine endüstriyel tasarım yapmaktadır. Tasarımlarımızda ki ana amaç çocuğun öğrenme ve eğlence anlayışını doğa içerisinde geliştirmektir. Ürünlerimizde doğa ile uyumlu geri döndürülebilir malzemeler kullanılmakta, elimizden geldiği kadar plastik maddeye yer verilmemektedir. Zıpzıp Park halihazırda pozisyonunda dünyaya hitap eden tasarımlar üreten bir firma olma çabasındadır. Daha iyiyi daha güzeli herkes hakkeder.

Faaliyet Alanları
Tasarım, üretim ve montajını üstlendiğimiz park ekipmanları ; 1-3 yaş için temalı oyun grupları, 3+ yaş için temalı oyun grubları, Serbest kaydıraklar, Temalı zıpzıplar, Salıncaklar, Tahteravalli, Banklar, Oyun masaları, Kauçuk zemin kaplama

Anahtar Kelimeler
oyun grupları, zıpzıplar, Salıncaklar, Tahteravalli, Kauçuk zemin kaplama, 43618